Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

merhaba kızlar bugün adetin 30. günü ve bende hiç bi belirti yok sadece akıntım oluyor 2 gün daha bekleyeceğim

Ekim ayı umarım herkeze mutluluk getirir.Allah herkesin gönlüne göre versin.Uzun zamandır giremedim.Bebişim tam 3 aylık oldu.Oğlum geliyor ve çok mutluyum.Darısı hepinizin başına inşallah.Bu arada ağustos topiğindeki bazı arkadaşların hamiş haberlerini okudum.Allah sağlıklı sıhatli kucağımıza almayı nasip etsin.

kızlar benide eklermisiniz tabloya benimde bat 7 ekim:))

adetime daha 4 gün var fakat geçen haftan beri kasıklarımda özellikle sol kasığımda batmalar oluyor hatta şuan bile var, ara ara karnımın alt tarafınında gerginlik şişmiş gibi bir hal hissediyorum, bel ağrılarım felaket sanki adet olacakmışım gibi, göğüslerime 10 gündür dokunmak imkansız yatarken bile yatağa değince rahatsız oluyorum acaip şişti gerildi ve hassaslaştı, bu sabahta eşime kahvaltı hazırlarken aşırı bi bulantım oldu ve en önemlisi normalde yumurtlama günümden sonra akıntım kesilir kupkuru olurdum ama bu ay sürekli devam etti hep bi ıslaklık hissediyorum sizce bu ay hamile kalmış olabilirmiyim ?????? Test yapsam daha erkenmi ki

Bu gün merakıma yenilip birazda eğlencesine daha bata 6 gün varken test yaptım
Daha önce hiç test yapmadığım için bir bakayım dedidm ve sonuç
Bırakın ikinci çizgiyi tek çizgi bile çıkmadı:KK52::KK52::KK52::KK52: Test bana bişey demek istiyo ama ne ????

(testin markası labmen sakın alamyın arkadaşlar)

Bu gün merakıma yenilip birazda eğlencesine daha bata 6 gün varken test yaptım
Daha önce hiç test yapmadığım için bir bakayım dedidm ve sonuç
Bırakın ikinci çizgiyi tek çizgi bile çıkmadı:KK52::KK52::KK52::KK52: Test bana bişey demek istiyo ama ne ????

(testin markası labmen sakın alamyın arkadaşlar)

kızlar bı kırpıklerınıze bakabılırmısınız eger karısmıssa hamıleymıssınız :KK52::KK52:

kızlar bı kırpıklerınıze bakabılırmısınız eger karısmıssa hamıleymıssınız :KK52::KK52:

doğrumudur ki :) benimki oldukça düzgün duruyo ya :KK43:
bunu hiç duymadım ama gözbebeklerinde büyüme oluyormuş onu biliyodum bende

kızlar benide eklermisiniz tabloya benimde bat 7 ekim:))

adetime daha 4 gün var fakat geçen haftan beri kasıklarımda özellikle sol kasığımda batmalar oluyor hatta şuan bile var, ara ara karnımın alt tarafınında gerginlik şişmiş gibi bir hal hissediyorum, bel ağrılarım felaket sanki adet olacakmışım gibi, göğüslerime 10 gündür dokunmak imkansız yatarken bile yatağa değince rahatsız oluyorum acaip şişti gerildi ve hassaslaştı, bu sabahta eşime kahvaltı hazırlarken aşırı bi bulantım oldu ve en önemlisi normalde yumurtlama günümden sonra akıntım kesilir kupkuru olurdum ama bu ay sürekli devam etti hep bi ıslaklık hissediyorum sizce bu ay hamile kalmış olabilirmiyim ?????? Test yapsam daha erkenmi ki

umarım bebiş geliyodur canım,yumurtlamadan sonra kuruyoruz evet,ıslalık devam deyince bende heycanladım bak senin yerine.
bir arkadaşım söylemiştide,adetten hemen önceki zamanalr normalde akıntı olmuyoya,hamilelik olunca o kuruluk gidiyomuş,hadi bakalım gelsin bebciklerr

umarım bebiş geliyodur canım,yumurtlamadan sonra kuruyoruz evet,ıslalık devam deyince bende heycanladım bak senin yerine.
bir arkadaşım söylemiştide,adetten hemen önceki zamanalr normalde akıntı olmuyoya,hamilelik olunca o kuruluk gidiyomuş,hadi bakalım gelsin bebciklerr

İnşallah vardır canım ya çok sağol :) benide en çok şüphelendiren o akıntı oldu ama 4 gün geçmeyecek bu heyecanla test yapmak istiyorum ama erkendir negatif olursa hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum boşuna

burchecan,senden ne haberler var,senide bekliyoruz değilmi şu sıralar,hadi bakalım her yer çiçek dolsunnnnnnnnnnnnnn

benim hep yumurtlama dönemlerimde bişey çıkardı bahsetmiştim.şimdi nasıl direniyorum engellere engel oluyorum.
yumurtalama belirtilerim başladı,benim göğüsler şişer biraz,sonra o sümüksü akıntı,iştah artması falan filan.
annemler arıyor niye gelmiyosunuz bize diye,işlerim var yorgunum yoğunum diye atlatıyorum.arkadaşlar arıyo gitmiyoruz,kavga çıkmasın diye gayet mülaim her şeyi alttan da alıyorum,kocacımı iki şimartıyorum,iki cilve yapıyorum.daha ne yapayımmmmm
hahahaha,ya çok saçma gelecek size de,benim her yumoş dönemimde bir vukuat olurdu hep çalışmalarım sekteye uğrardı,bu hafta önemli şimdi,2 günü yırttım,cumartesiye kadar direnişe devam......
herkese şiir gibi günler olsunnn

burchecan,senden ne haberler var,senide bekliyoruz değilmi şu sıralar,hadi bakalım her yer çiçek dolsunnnnnnnnnnnnnn

Canm benim batım 13 ü daha 10 gün var yani yumoş günlerini atlattım bekliyorumm tam değerlendiremedik yumurtlama günlerini de pek umudum yok ama bekliyorumm yine de günümü dün kocişe bağırdım zaten herkes çok çalışıyo biz senin işin yüzünden bebiş bile yapamıyoruz :KK1:

hahahah,süpersiniz yaaaa,bi kez bende denedin karbınatı,kirpiklerime baktım,aaaa karışmış dedim,ama farkettimki benim o tarafım zaten hep karışık

:KK9: :KK9: ben geçen yaptım işte eve gidince olduğu gibi çöktü dibine :97: sonra dedim sabah yapılması gerek galiba diye bide güzel kandırdım kendimi :KK36: sabahda hiç ne köpürdü ne kabardı :97: kaldımı başka yapılması gereken test :KK8:

X