Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

yok ya hiç bi belirti yok sadece akıntı var,inşlh hayal kırıklığı yaşamam,ama 4-5 gün önce göğüslerim çok sızlıyodu,normalde hiç olmaz

cnm göğüs sizlaman normalde yoksa bence var bişelr dilerimki vardır..bnde sürekli oluyo...göğsmn üzrne dahi yatmyrm :KK43:(

kızlarr sizin için bişeler yazyrzz yardmcı olalm diye....neden öle balıyrsnz bişe yazmyrsnzz...neyseee yaa

bat 10 ekim beklemedeyim
bu ay bal çörekotu tarçın kullandım sanki yumurtalıklarda hareketlenme oldu yani geçen aylardan farklı olarak sanki fazla yumurta oluştu hissettim bunu şimdi de bir şişkinlik hissediyorum basınç hissi oluyor

Bende adetimden bir gün sonra gün içinde yaptım. 3 saat tuttum idrarımı ve çok net ikinci çizgim vardı :) Değerimde aynı gün 92,37 idi :)

ayyyy beni iyice heycanlandırdın,kendimi kaptırmak istemiyorum..inşlh bebişim bu ay gelir.o zaman bende akşama yapıyım testi,peki hangi marka test kullandın

ayyyy beni iyice heycanlandırdın,kendimi kaptırmak istemiyorum..inşlh bebişim bu ay gelir.o zaman bende akşama yapıyım testi,peki hangi marka test kullandın

Certain di sanırım. Çok emin değilim ama :) c ile başlayan bir şeydi ondan eminim:) 4 liraydı. Bebetime alma da ne alırsan al bence :)

Son düzenleme:
Certain di sanırım. Çok emin değilim ama :) c ile başlayan bir şeydi ondan eminim ama :) 4 liraydı. Bebetime alma da ne alırsan al bence :)

ok.bgn iş çıkışı testi alıyorum veeee akşam yapıyorum...kızlar çokkkk dua edin + çıksın,,,ya artık sabrım kalmadı çok istiyorum keretayı....düşündükçe heycandan karnıma ağrılar giriyor....

günaydınnnn,ooo burası epey kalabalıklaşmış.her yerden bebek sesleri cıvıltılar gelecek desenize.
her şey gönlünüzde olsun kızlarrrr

Bu kadar çabuk nasıl öğrendin be şeker :/

iğne ile hamile kaldım 7.gün öğrendm..kanda..ama şuan hala idrarda yok :KK43:( tekrar kan verdm bakalm beklyrm :KK43:

ama gögüs sızlamam 4-5 gün önceydi,şuan hiçbir belirti yok,acaba yinede olabilirmi bebiş

cnm yumurtlama günndede sızı olur ama ...adete yakın böle şeyler oluyrsaa daha önce olmadysa ani harektlerde kasıkda ağrı oluyrsaa yani inşşllh bebişş habercisi..

cnm sni umtlndrmk istemem ama sana tavsiyem dua et bol bol..rabbim hayırılısını versn nezamn verrse versn ...geç olsn güşç olmasn de..rabbim en kısa zamnda duanı kabl eder

ok.bgn iş çıkışı testi alıyorum veeee akşam yapıyorum...kızlar çokkkk dua edin + çıksın,,,ya artık sabrım kalmadı çok istiyorum keretayı....düşündükçe heycandan karnıma ağrılar giriyor....

akşamı bekleme günün geçmişse,yap kurtul bu stresden ve umudunu asla yitirme.
bu günün güzel umudu olarak sana en güzel baharlardan kucak dolusu papatyalar ve o muhteşem kokularını yolluyorum.
umudun umudumuzdur.

akşamı bekleme günün geçmişse,yap kurtul bu stresden ve umudunu asla yitirme.
bu günün güzel umudu olarak sana en güzel baharlardan kucak dolusu papatyalar ve o muhteşem kokularını yolluyorum.
umudun umudumuzdur.

ayy canım benim allah razı olsun...canım çalışıyorum işteyim,o yüzden test alma imkanım yok,ancak iş çıkışı bakalım hayırlısı artık...

iğne ile hamile kaldım 7.gün öğrendm..kanda..ama şuan hala idrarda yok :KK43:( tekrar kan verdm bakalm beklyrm :KK43:

cnm yumurtlama günndede sızı olur ama ...adete yakın böle şeyler oluyrsaa daha önce olmadysa ani harektlerde kasıkda ağrı oluyrsaa yani inşşllh bebişş habercisi..

cnm sni umtlndrmk istemem ama sana tavsiyem dua et bol bol..rabbim hayırılısını versn nezamn verrse versn ...geç olsn güşç olmasn de..rabbim en kısa zamnda duanı kabl eder

inşlh canım...sende ne sorun vardı neden iğneyle hamile kaldın

Bugün şişilik var karnımda, BAT 9 ekim, göğüslerimde merdiven çıkarken acıyo, hayır olsun inşallah :)

X