Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

bende test yapana kadar nötür oluyorum ama sonuç negatf olunca kötü oluyor

ben aynen şöyle oluyorum
ben zaten biliyodum cıkmıcanı zaten ne zaman cift cıktı ki amaan diyorum
koyuyorum testi yatak odasıan 1 saatte bir gidip bakıyom sonra ertesi gün bakıyorum sonra atıyorum

kızlar merhaba..ben bu sabah idrar testi yaptım ve sillliiiiiiiiiiiik bi çizgi çıktı...yarın sabah tekrar yapıcam ordan da kan testine inş....hayırlısı...

aa hadi hayırlısı bakalım...
bat ne zamandı?

he bende onu yapıyorum da
pişirmeye üşendim direk dedim kek mi alsam..
aman şimdi evde nescafe yok filan
en iyisi dediğin gibi dr.octer in kini almak..
öglen arası cıkayım da alaym bariii kocacımda yerr

Kıslar tange diye biri vardı ya tanıytonuzmu bilmem gelecekse sen tanıyosunduur 8 aylıkken bebişin olmus ya cok üzüldüm elifim görmüş bana dedi tuh ya nasıldda baglanmıslardır duygusal olarak .

afiyet olsun yine neskafe alman gerekiyo ama. Onu unutma.

Kıslar tange diye biri vardı ya tanıytonuzmu bilmem gelecekse sen tanıyosunduur 8 aylıkken bebişin olmus ya cok üzüldüm elifim görmüş bana dedi tuh ya nasıldda baglanmıslardır duygusal olarak .

yok tangeyi tanımıyorum..
Neden ölmüş acaba.... durup dururken mi
yoksa ikili testlerinde bişey cıkmışmı

8 aylık bebek ya kocaman
erken dogummu yoksa karnında?

adete yakın kan testi yaptr birde canm

Cuma günü gelmezse kırmızı bide eczaneden alıp yaparım canım dün akşam eve gittim karnımda bir ağrı aynı adet ağrısı gibi, oldum sandım lavobaya bi gittim yok bakalım cuma günü büyük bi ihtimal kırmızı gelicek gibi

yok tangeyi tanımıyorum..
Neden ölmüş acaba.... durup dururken mi
yoksa ikili testlerinde bişey cıkmışmı

8 aylık bebek ya kocaman
erken dogummu yoksa karnında?

kaRNINDA SANIRIM YA OLE ANLADIM BEN YA BİLEMİYIRUM TANGER KIS GÖRMÜŞSÜNDÜR
NEYSE KISLAR BEN KACTIM GEZMELERE GİDİYOMMMMMMMM

merhaba kızlar..
ne alemlerdesiniz?
ben dün doktora gittim, yeterince yumurta göremediğini söyledi.
klomene başlıcam..
hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Slm kızlar nasılsınız güzel haberleri olan varmı benim bu ayda fos çıktı kısmet değilmiş

merhaba kızlar..
ne alemlerdesiniz?
ben dün doktora gittim, yeterince yumurta göremediğini söyledi.
klomene başlıcam..
hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

ben klomendende bıktım artık

bu ay bal tarcın çörek otu yedim
bu ay olmazsa
sonraki ay gene yicem..

Oh oh maşallah topiğimiz canlandı gibi kızlar
:)))
ben her ay da varım zaten

Kızlar karnımdan bacaklarıma inen acaip bi ağrı var akşam olurmu bugün :97: 26 günü hiç şaşmazdı erkenmi olucam ki

Kızlar karnımdan bacaklarıma inen acaip bi ağrı var akşam olurmu bugün :97: 26 günü hiç şaşmazdı erkenmi olucam ki

Benim de hamileyken kasıklarım ve kasıklarımdan bacaklarıma inen ağrım oluyordu, adet ağrısı sanıyordum. Bazen bebek yerleşirken ağrı olabiliyormuş. Hayırlısı olur sizin için inşallah.

Benim de hamileyken kasıklarım ve kasıklarımdan bacaklarıma inen ağrım oluyordu, adet ağrısı sanıyordum. Bazen bebek yerleşirken ağrı olabiliyormuş. Hayırlısı olur sizin için inşallah.

İnşaallah ya inşallah dediğin gibidir canım, adet olmadan bir iki saat önce nasıl sancı olur aynı öyle Allahım sen bizlerin yüzünü güldür :116: :116: :116: :116:

9 Ekim SAT pardon, benide ekler misinizzz lütfeeeen...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…