Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

ben daha adet olmadım kızlar.ama heran olcak gibi sürekli akıntı var....ayyyy inşallah olmaz ya,,gelsin bebişim artık hayırlısıyla....

günaydınnnn şekerlerrr,benimde bu hafta çalışma haftam.takmıyorum,akşam spora gidecez yorgun olursam hiç uğraşmam,taktıkça uğraştıkça gelmiyo,hayat çok güzel ve kısa,ne gelirse onu yaşayalım

kızlar ya ben adet oldum ya dün inanılmaz kasık ağrım var kötüyüm baya kanamam da aşırı değil parça gelmedi gelse biraz ağrım gider herhalde

günaydınnnn şekerlerrr,benimde bu hafta çalışma haftam.takmıyorum,akşam spora gidecez yorgun olursam hiç uğraşmam,taktıkça uğraştıkça gelmiyo,hayat çok güzel ve kısa,ne gelirse onu yaşayalım

çok haklıısn atlasak da patlasakda herşey olacağına varıyor...

umarım Allah gönlüne göre verir canm
teşekkürler canım hepimiz için hayırlısı olsun tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz inşallah..
kızlar ya ben adet oldum ya dün inanılmaz kasık ağrım var kötüyüm baya kanamam da aşırı değil parça gelmedi gelse biraz ağrım gider herhalde

canım inşallah önümüzdeki ay gelemez olur kırmızılar bebişin gelir:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yok gülüm yapma lütfen daha gecmemiş adetin ne testi gecince yaparız bak yaptıkca heyecan olcak.

aha kız sen nerden cıktın
şükür kavusturuna:)) yani forumdaaa

ya baksana 17 gün önce yaptım deyince bende mi yapsam dedimdii
ama yok ya hiç yapasımda yok zaten....

ya tiremusu yapcam:KK70: nedense bazıları canımı cektirdi..
nasıl yapsam... kiiii

ben bekle derim erken sonra insan hayal kırıklığı yaşıyor kendmden biliyorum sabırsızlık çok kötü:)

evet ama bu ay çok nötrum yaaa

nasıl yapsam... kiiii

bende test yapana kadar nötür oluyorum ama sonuç negatf olunca kötü oluyor

kızlar merhaba..ben bu sabah idrar testi yaptım ve sillliiiiiiiiiiiik bi çizgi çıktı...yarın sabah tekrar yapıcam ordan da kan testine inş....hayırlısı...

nasıl yapsam... kiiii

canım ben hazırını alıytorum tıramısunun dr. qutker ındi danınırım varyua kek hamurkları gibi arkSINDA DETAYLI YAZIYO SÜT Bİ PAKET LABNE LAZIM BİDE KATI YAG O KADAR ONLARI AL YAPIVER. HEHE BİLİYODUM CANININ CEKECEGİNİ CAKALLLIK ETTİM SAAAAAAAAAAA AY COK GÜZEL OLMUS BE YE YE BİTMİYO :KK9::KK9::KK9::KK9:

Ya tiremusu yapcam:d nedense bazıları canımı cektirdi..
Nasıl yapsam... Kiiii

kızım notrum diyon ya daha adetine bi hafta var test derdimne düstün lennnnnnnnnnnnnnn kandırıyonmu kendini yoksam

ben saymıyorum bile adetimi vallahi zati düzensiz hiç sayıpta gecmesini kendimi kasaman.:KK9::KK9::KK9:

kızlar merhaba..ben bu sabah idrar testi yaptım ve sillliiiiiiiiiiiik bi çizgi çıktı...yarın sabah tekrar yapıcam ordan da kan testine inş....hayırlısı...

hadi bakalım inş benimde bugün 9. günüm adetin geçeli perşembe doktora gitmeden önce yine beta hcg yee :))

X