Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

kızlar yarın adet günüm ve gelmemisi için dua ediyorum

kasıklarımda karnımda ve belimde özellikle sol tarafımda bi garip ağrı var sanki adet olucakmışım gibi bugün test yapsam belli olurmu

kızlar yarın adet günüm ve gelmemisi için dua ediyorum

kasıklarımda karnımda ve belimde özellikle sol tarafımda bi garip ağrı var sanki adet olucakmışım gibi bugün test yapsam belli olurmu

canım inşallah gelmez kırmızılar büyük bi mutluluk gelir bebişin gelir inşallah:KK16::KK16:.. benimde bugün 29. günüm 3 aydır 29. günde geldi kırmızılar ama düzensizlik olduğu için 5 ekimi bekliyorum inşallah gelemezolur o kırmızılar:KK52::KK52:

Son düzenleme:
ben daha adet olmadım kızlar.ama heran olcak gibi sürekli akıntı var....ayyyy inşallah olmaz ya,,gelsin bebişim artık hayırlısıyla....
canım bence sende de var bişeyler bugünler kuru günlerin olması lazım bi test yapsan ya şenlensek:KK52:
Benimde karbonat testi tırt :KK1:
köpürmedi mi canım zaten o yanlış bakma sen ona kadın eşine yaptırmış köpürmüş:KK1:
kızlar merhaba..ben bu sabah idrar testi yaptım ve sillliiiiiiiiiiiik bi çizgi çıktı...yarın sabah tekrar yapıcam ordan da kan testine inş....hayırlısı...
ilk hamişimiz olucan sanırım canım bugün gitseydin kan vermeye canım ya inş. hayırlı haberle gelirsin :KK49:
canım inşallah gelmez kırmızılar büyük bi mutluluk gelir bebişin gelir inşallah:KK16::KK16:.. benimde bugün 29. günüm 3 aydır 29. günde geldi kırmızılar ama düzensizlik olduğu için 5 ekimi bekliyorum inşallah gelemezolur o kırmızılar:KK52::KK52:
tam güünün canım seninde sende yapsana bi test benim bile yapasım var valla

benim bat'a 10 gün varr ama aşırı wc ye çıkıyorum ben ya normalde reglden 3-4 gün önce böyle olurdum

canım bence sende de var bişeyler bugünler kuru günlerin olması lazım bi test yapsan ya şenlensek:KK52:

köpürmedi mi canım zaten o yanlış bakma sen ona kadın eşine yaptırmış köpürmüş:KK1:

ilk hamişimiz olucan sanırım canım bugün gitseydin kan vermeye canım ya inş. hayırlı haberle gelirsin :KK49:

tam güünün canım seninde sende yapsana bi test benim bile yapasım var valla

canım nasıl desem negatifi görmekten korkuyorum artık direkt kırmızılar gelse ondan iyi umutla test yapıp olmayınca zor bugüne kadar yaptığım testlerin sayısını unuttum hep tek çizgi. bu ay 3. kez klomen kullandım çok da ümitli değilim ama inşallah gelmiştir bebişim

canım nasıl desem negatifi görmekten korkuyorum artık direkt kırmızılar gelse ondan iyi umutla test yapıp olmayınca zor bugüne kadar yaptığım testlerin sayısını unuttum hep tek çizgi. bu ay 3. kez klomen kullandım çok da ümitli değilim ama inşallah gelmiştir bebişim
anladım canım sen birazcık daha bekle o zamn canım ama 29. günün ben bile heycanlandım inş. bebeiş gelmiştir:KK52:

anladım canım sen birazcık daha bekle o zamn canım ama 29. günün ben bile heycanlandım inş. bebeiş gelmiştir:KK52:

sağolasın canım inşallah gelmiştir inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16: ayyy ekim sonunda hepimiz hamiş olalım inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49:

sengelen canım beni de listeye eklermisin bat 5 ekim olarak:KK34::KK34::KK34:

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ :KK19: :KK49: :nazar:
zencefiil28 eylül:KK49: :KK49: :KK49: :nazar:
41zeynep

1 ekim
:KK19: :KK19:
hatibulut1 ekim:KK19: :KK19:
aysuduru1 Ekim:KK19: :KK19:
desperate201 ekim

plstgc

1 ekim

bugungunlerdenaralık

1 ekim
has_241 ekim
mucize_GE_1 ekim
pikoloman2 ekim
çiçiek sepeti2 Ekim
shummir3 ekim
istanbul34743 Ekim
aykuteli3 ekim
esenglvedat3 ekim
popp4 ekim
iremneva5 ekim
swethoney5 ekim
fizyo5 Ekim
nisanbu5 ekim
cool19835 ekim
kelam 5 Ekim
deliasena_6 Ekim
tanemC6 ekim
nevale7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
selin_as8 ekim
taydin9 ekim
biiir9 ekim
yxliz9 ekim
ruba8310 ekim
sengelen10 ekim
evris10 ekim
şaşkınanne10 ekim
gelcek_se10 ekim
nrkny12 ekim
kevok0812 ekim
zeynelim/B]

[td]13 ekim[/td]
[td][/td]

[tr]
[td]burchean[/td]
[td]13 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]karanfill[/td]
[td]13 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]sıcaksarap[/td]
[td]20 Ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]hully[/td]
[td]22 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr]
[td]yrn3[/td]
[td]23 ekim[/td]
[td][/td]
[/tr]
[tr][tr]

Merhaba arkadaşlar,
Ben daha aranızda çok yeniyim, teknik terimlere bile henüz dilim dönmüyor. Yaptığım araştırmalarla çok zorlu 1 yolda olduğumuzu fark ettim, bu yolu nasıl aşacağız bilmiyorum. Allah hepimize yardımcı olsun...

Merhaba arkadaşlar,
Ben daha aranızda çok yeniyim, teknik terimlere bile henüz dilim dönmüyor. Yaptığım araştırmalarla çok zorlu 1 yolda olduğumuzu fark ettim, bu yolu nasıl aşacağız bilmiyorum. Allah hepimize yardımcı olsun...

amin canım aramıza hoşgeldin hepimizin isteği duası aynı rabbim den hayırlı sağlıklı evlatlar istiyoruz inşallah nasip eder.. sen bebiş isteyeli ne kadar oldu canım

Merhaba arkadaşlar,
amin canım gerçekten zorlu bir yoldayız hakkımızda hayırlısı olsun artık bekletmesinler bizi bebişler

amin canım aramıza hoşgeldin hepimizin isteği duası aynı rabbim den hayırlı sağlıklı evlatlar istiyoruz inşallah nasip eder.. sen bebiş isteyeli ne kadar oldu canım

O kadar bilgisizim ki, kendimce 2. ayım bu daha. Geçen ay ne yumurtlamadan haberim vardı ne de olan bitenden. Neyseki internet sayasinde son 1 aydır baya araştırma yaptım, yumurtlama tarihlerimde ilişkide bulundum, şimdilik beklemedeyim, dualarım hepimizle...

Merhaba arkadaşlar,

aramıza hoşgediiinn:KK3: kaç yıllık evlisin cnm ?

X