Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

İnşaallah istediğin gibi olur canım otur güzelce konuş,bizimde bitti çok şükür, işden dolayı sıkıntıyıda atlattık kurum değiştirdi atama bekledi ama herşey zamanla geçti şimdi sizin için hangisi hayırlıysa öyle olsun canım bol bol dua et .

kızlar merhaba..ben dün lekelenme başladı diye burda isyanlardaydım... ama lekelenmem akşam kesildi ve bugün yok....bende 1 ekimciyim bu arada...acaba mı dedim....adete 4 gün varken de hafif lekelenme olmuştu sadece peçeteye gelmişti....bugün gene kesildi....ben ümitlenmek istiyorum ama bilmiyorum.çarşambaya kadar olmazsam test yapcam...inş güzel haberler verebilirim...allah hepimizin gönlüne göre versin

bence bugün idrar testi yap derim..

slm bende bu ay ilk defa klomene başladım gunde 1 kere 5 gun cumartesi doktor 2 yumurtamın 13 m çapında büyümüş inş. ikisinden beri döllenir dedi görünürde hiç sorun yok sadece kilondan dolayı baskı var biraz dedi okadar 2 tane büyümesi azmı sizce kullananlar bilgi verebilirmi bu ay umarım bizim en mutlu ayımız olur

yerleşme kanaması olabilir canım 4 gün önce de geldiyse inşallah öledir ya ekimin ilk haberini sen verirsin
hoş geldin canım valla ben bilmiyorum klomen falan ama doktor iyi şeyler sölemiş bence müjdeli haber verirsin inş. bat tarihin ne canım

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
zencefiil28 eylül
41zeynep

1 ekim
hatibulut1 ekim
aysuduru1 Ekim
desperate201 ekim

plstgc

1 ekim

bugungunlerdenaralık

1 ekim
has_241 ekim
mucize_GE_1 ekim
pikoloman2 ekim
çiçiek sepeti2 Ekim
shummir3 ekim
istanbul34743 Ekim
aykuteli3 ekim
esenglvedat3 ekim
popp4 ekim
iremneva5 ekim
swethoney5 ekim
fizyo5 Ekim
nisanbu5 ekim
cool19835 ekim
deliiasena_6 Ekim
tanemC6 Ekim
nevale7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
selin_as8 ekim
taydin9 ekim
biiir9 ekim
ruba8310 ekim
sengelen10 ekim
şaşkınanne10 ekim
nrkny12 ekim
kevok0812 ekim
zeynelim13 ekim
burchean13 ekim
karanfill13 ekim
sıcaksarap20 ekim
hully22 ekim
yrn323 ekim
[tr]

sengelen rica etsem beni de ekler misin listeye

bat 10 ekim

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
zencefiil28 eylül
41zeynep

1 ekim
hatibulut1 ekim
aysuduru1 Ekim
desperate201 ekim

plstgc

1 ekim

bugungunlerdenaralık

1 ekim
has_241 ekim
mucize_GE_1 ekim
pikoloman2 ekim
çiçiek sepeti2 Ekim
shummir3 ekim
istanbul34743 Ekim
aykuteli3 ekim
esenglvedat3 ekim
popp4 ekim
iremneva5 ekim
swethoney5 ekim
fizyo5 Ekim
nisanbu5 ekim
cool19835 ekim
deliiasena_6 Ekim
tanemC6 Ekim
nevale7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
selin_as8 ekim
taydin9 ekim
biiir9 ekim
ruba8310 ekim
sengelen10 ekim
şaşkınanne10 ekim
evris10 ekim
nrykny12 ekim
kevok0812 ekim
zeynelim13 ekim
burchean13 ekim
karanfill13 ekim
sıcaksarap20 ekim
hully22 ekim
yrn323 ekim
[tr]

.......................msj tekrar...................

Son düzenleme:
günaydın kızlar.dün 3 tane üzücü haber almışız.rabbim hayırlı zamanlarda nasip etsin inşallah,bgn de benim bat,kırmızılar yine gelecek gibi sanki......

merhabalar bayanlar inşallah ekim ayı hepimiz için mutlu bereketli olur bol bol hamiş haberi alırız ve kendi müjdemizi veririz inşallah. bende 1 yıldır bebek istiyorum ama hala kısmet olmadı. listeye bende eklenebilirmiyim bat 5 ekim hiç bi belirti yok rabbim nasip etsin inşallah

kızlar merhaba bir yazdım bir daha yazamadım nasıl olsa bebiş olmuyor diye bırakıvermiştim ama malesef kader ağlarını ördü yine ve pazar günü akıntım geldi evde de ov. testi vardı yapayım dedim poz. çıktı yani benim adet günü kafadan 5 gün ileri attı
çalışma oldu ama bakalım umutlanmıyorum artık hakkımda hayırlısı

umarım Allah gönlüne göre verir canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…