Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

hakkaten ya bütün aksilikler yumoş gününü bekliyo sanki benimde hep o gün bişey oluyo

dur daha tatlım 2 ay denemişin biz 13 aydır deniyoruz daha bebek yok,sabretmelisin çok şartlandırma kendini bebek olcak diye akışına bırak rahat olmaya çalış,çok zor ama bunu yapmak zorundayız.

az kalmış canım 5 gün daha sabret umarım olumlu sonuçlanırda hamiş haberini alırız

dur daha tatlım 2 ay denemişin biz 13 aydır deniyoruz daha bebek yok,sabretmelisin çok şartlandırma kendini bebek olcak diye akışına bırak rahat olmaya çalış,çok zor ama bunu yapmak zorundayız.

haklısın canm bunu bende biliyorum ama malesef uygulayamıyorum:S:S

ben de çalışıyorum hangisini sordun bilmiyorum ama hem iş olarak çalışıyorum hem de bebiş için şu sıralar ay ben ne çok çalışıyormuşum yahu

sende bendensin ama işi bırakmayı düşünüyorum sadece bebiş için çalışcam hamile kalırsam sakin bir hamilelik olsun istiyorum:)

sende bendensin ama işi bırakmayı düşünüyorum sadece bebiş için çalışcam hamile kalırsam sakin bir hamilelik olsun istiyorum:)

bencede doğru düşünmüşün,eğerki ihtiyacın yoksa çalışma,hamileliğin tadını çıkar evde,bebişine kendin bak....

kızlar bebişlerimiz bu ay gelsede bayram hediyesi olsa bize ya,ne süper olur...bayramda gögsümü gere gere hamileyim derdim herkese,,,,çiftde bayram olurdu,gel artık bebişim ya,annen ,baban çok özledi seni,sabırsızlıkla bekliyoruz seni,rabbimin izniyle hadi gel oluşum artık...

Günaydın Pikoloman, Nasılsın?
Senin 2 ekimdi galiba bat tarihin. Herhangi bir belirti hissediyor musun?

Gerçekten bu ay gelse çok güzel bi bayram hediyesi olur inşallah gelir bebişimiz
ovülasyon testi yapan kızlaar yardım edin bana dün pozitifti 14.günüm test,bugün 15.günüm yine pozitif ve sağ kasığım çok ağrıyo dünü değerlendirdik,bugünüde değerlendiricez bugün pozitif çıktığına göre yarını da mı değerlendirmemiz gerekiyor ya yarında pozitif çıkarsa bu meret 3 gün üst üste pozitif çıkarmıı

Buchecan, okuduğum kadarıyla daha kaliteli olması açısından bir gün ara iyi ama bir sitede okudum tam ovülasyona denk gelen günlerde her günü değerlendirmek daha olasılığı artırıyor.

Buchecan, okuduğum kadarıyla daha kaliteli olması açısından bir gün ara iyi ama bir sitede okudum tam ovülasyona denk gelen günlerde her günü değerlendirmek daha olasılığı artırıyor.

doktor birisine de 3 gün ilişki demiş sanırım bende devam edicem pazartesiye kadar,kocacık uykusuzluktan ölcek :18:

bende denemelere basladım adetım bıtelı bugun 9.gun
bakalım ınsallah gelır bebısımız

ayyy ne güzel olur canım ya bayramd bende onu düşünüyorum gerile gerile hamileyim demek inş. olur bende dün yumurtladım sanırım bat değişti adetim bittiği gibi yumurtladım inş. bu ay olur
bende kullanıyorum canım adetimin 7. günü pozitifi gördüm ilk defa böle bişey oldu normalde 16. gün olurdu ama bu ay bi terslik oldu bende ben 3 günü değerlendirdim canım 3. günden sonra silikleşmeye başlıyo canım çalışmalara devam
bende denemelere basladım adetım bıtelı bugun 9.gun
bakalım ınsallah gelır bebısımız
inş. gelir canım ya valla dört gözle bekliyoruz bebişleri

ya ben daha cok yenıu basladım ama kendımı hamıle sanıorm sızde de oluomu ole

ya ben daha cok yenıu basladım ama kendımı hamıle sanıorm sızde de oluomu ole
olmaz mı canım hemde nasıl hele ben ilk denemem de bilmiyorum ya hemen olcak sanıyorum bütün ay hamile gibiymişim gibi davrandım resmen ama ondan sonra kırmızıları bi gördüm şok tabi çok üzüldüm
ama napalım bekliyoruz işte inş. bu ay olur gerçi benim bu ay adetlerim bi tuhaf oldu ama bakalım tutcak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…