Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

biz henüz evlatlık kısmına geçmedikte , adamda strese giriyomuş çenemi tutmayı öğrenmem lazım nasıl yapacam bilmem

bence adamı rahat bırak Biraz kafan rahat olsun.ben bu ay çok dikkat etmicem zaten yarım saat uzanayım bacaklar havaya yapmicam olursa olur

Neyse kızlar işten çıkıyorum eve gidiyorum pazartesi sabah görüşürüz öpüyorum sizi tanıştığıma memnun oldum

biz henüz evlatlık kısmına geçmedikte , adamda strese giriyomuş çenemi tutmayı öğrenmem lazım nasıl yapacam bilmem

stres yapmayın kızlar koçişlerde etkileniyo bebişlerde

hep silik çıkıyo zaten ama onları yapmak heyecanlı oluyo 2 önce koyulaıyo o gün gelince c çizgisinden daha koyu oluyo

Neyse kızlar işten çıkıyorum eve gidiyorum pazartesi sabah görüşürüz öpüyorum sizi tanıştığıma memnun oldum

bizde menun olduk canım görüşürüz

beni de yazın. kaç böle topiğe yazdırdım adımı kısmet olmadı. bunda olur inş. emin olmamakla brilikte 7 ekim bat tarihim olabilir. ama testi 8 ekimde de yapabilrirm

hoş geldin canım ekliyorum hemen
bende çok yazdırdım olmadı ama inşallah bu topik hepimize ugurlu gelir canım[/QUOTE]

ne kadardır deniyorsunuz

4. ayım canım
sen ne akdardır deniyosun

oo siz yenisiniz :) 1,5 yıl oldu benim[/QUOTE]

evet canım daha yeniyiz ama bu 4 ayda kendimi bi yıprattım ki sorma ben hamile kalmayı hiç böle düşünememiştim filmlerde oluyo ya bi kere ilişki oluyo hemen hamile hapı bırakıyo hemen hamile ben bu işi anlamadım gitti

kızlar ben adet oldum ama midemin bulantısndannnn ve goğuzlerimin acısından resmen kıvranıyorummmmm normal mi bu?

bu arada eskiden 30 gunde 1 olurdum şimdi 35 gunde bır adet goruyorummm dongume göre batım 12 ekim...inş gelmez kocamın doğum gunu 17 ekim sipiriz yaparım ona inş yaaaaaaaa:)

kızlar ben adet oldum ama midemin bulantısndannnn ve goğuzlerimin acısından resmen kıvranıyorummmmm normal mi bu?

valla bilmiyorum canım benimde adetim çok agrılı geçer normaldir heralde stres yaptıysan o yüzden olabilir
sen stres yapma ccanım olsun bu ay olmadı inş. ekimde olucak
hemen ekliyorum seni listeye

valla bilmiyorum canım benimde adetim çok agrılı geçer normaldir heralde stres yaptıysan o yüzden olabilir
sen stres yapma ccanım olsun bu ay olmadı inş. ekimde olucak
hemen ekliyorum seni listeye

tamam canım sen benı listeye ekledeee benım adetim yıne kesildi ben anlamadım bu işten bi anlamı varmıdır nedir :))))))

yerleşme kanaması 1 hafta önce gelmezmii?

ay canım ben hiç yerleştiremedim çocugu ama üstüne görme oldugunda hep adet zamanına denk geliyo hani o üstüne görmede yerleşme kanamasından kaynaklanıyo geç döllenme falan olabilir ama sen iki sonuca da hazırla kendini stresten olabilir canım bak mesela benim 2 aydan beri adetim 3 gün falan sürüyo ki normalde baya uzundur her ay hamileyim galiba deyip stres oluyorum o yüzden oluyo sen en iyisi yarın bi test yap

ben strss yapmıyorum çunku geçenn çok stress oldummm 10 gun geç adet oldum şuan oluruna bkıramış haldeydimmm adet olsamda olur olmasamda olur benım içinnn stress oldugunu sanmam bılmıyom test alacam yarında boyle olursa görecemmm haber ederimm muhakkak:)

mutlaka haber ver canım çok meraklandım şimdi inşallah o sevinçli haberi verirsin bize
inşallah olursun

yap kız yap bacaklar havayaaa.. hatta poponun altına da yastık koy. ben öyle yaptıydım en son :) oldu.. bi damla çıkmadı dışarı.. ya da belki de ben farketmedim :) bi 10-15 dk yat öyle.

yap kız yap bacaklar havayaaa.. hatta poponun altına da yastık koy. ben öyle yaptıydım en son :) oldu.. bi damla çıkmadı dışarı.. ya da belki de ben farketmedim :) bi 10-15 dk yat öyle.

başka taktiklerin yokmuuu:) yarın bal tarçına başlasammı adetin 3. günü çörekotu almam lazım offffffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…