Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

bugün itibariyle bende eylülle ilişiğimi kesmiş bulunuyorum salı doktorada gitcem bakalım ekim bize bebiş getirir mi .....

hoşgeldin canım batını söle listeye ekliyim senide
git canım doktora insan rahatlıyo bende gittim içim rahat etti
sen ne kadardır istiyosun canım

evet bizde öle dedik hayırlısı olsun artık

sende testin koyu çıktıgını söleme eşine zaten o koyulaşmayı gördükten sonra 2 -3 gün daha devam etmek lazımmış

iremde benim gibi eylülden ekime geçenlerden kasımda görüşmeyelim mümkünse

mümkünse direk ekim hamişlerine transfer olalım cicim

hoşgeldin canım batını söle listeye ekliyim senide
git canım doktora insan rahatlıyo bende gittim içim rahat etti
sen ne kadardır istiyosun canım

bat 5 ekim diye tahmin ediyorum ben şubat 15 gibi korunmayı bıraktım mayısta hamile kaldım tam planlı sayılmasada , haziranda düşürdüm , düşükten sonrada düzen biraz şaştı normalde 28 gündü ama şimdi 25-26 güne oluyo sen 5 ine yaz beni düşükten sonra planlı istemeye başladığımız düşünülürse 4. ayım korunmayı bırakalı 8 e girdim ama

evet bizde öle dedik hayırlısı olsun artık

sende testin koyu çıktıgını söleme eşine zaten o koyulaşmayı gördükten sonra 2 -3 gün daha devam etmek lazımmış

evet söylemeden halletcem işimi Kist var bende zaten işim zor birde iyice zorlaştırmim :44: Doktor dedi ovulasyon testi al yoksa zaten hamile kalamazsın dedi.

geçmiş olsun canım düşügün bi bacagı içerde kalır derler
hemencedcik gelir bebeişin inşallah vucut kendini ancak toplar heralde

çok hoşuma gitti

ama kasımda da hamiş olarak görüşelim bence 2013 haziran anneleri olabilir mesela
düşüncesi bile güzel
irem dün gece bi rüya gördüm böyle anlatamam ya.. Doğurmuşum evdeyim ama hiç acım yok.oğlumu görcem diyorum oğlum geliyo minicik aynı babası.emziriyorum onu.o kadar sessizki böyle hissediyorum onu emzirdiğimi..çok duygulandım ya

ayyy canım ya bende senin gibi görmüştüm bi kere gerçek gibi oluyo
rüyada erkek görmek iyidir canım emzirmekte berekettir.
bebeişinin bi işareti de olabilir

büyük mü canım kist kaç günde bir adet oluyosun
doktora bak sen

kist iki tane sol yumurtalığımda ikiside yapışmış birbirine ameliyat yumurtalığı tamamen bitirir hamile kal yoksa bebek mümkün değil dedi.5,5-4,5 biri diğeride 4,5-3,5 bunlar işte çikolata kistlerim..adetim düzensizdir 42 günde bir oluyordum şimdi 36 günde bir olmaya başladım ..bu ara ayın son haftası olmaya başladım 1 eylülde oldum bnde tahminen 1 ekim diyorum işte

hayr olsun canım inşallah hamişliğe delalettir , ben görsem bunu kafayı bebişle bozduğum kesinleşmiş olurdu eşimin gözünde bazen delirdiğimi düşünmeye başladığını hissediyom

büyük mü canım kist kaç günde bir adet oluyosun
doktora bak sen

kist iki tane sol yumurtalığımda ikiside yapışmış birbirine ameliyat yumurtalığı tamamen bitirir hamile kal yoksa bebek mümkün değil dedi.5,5-4,5 biri diğeride 4,5-3,5 bunlar işte çikolata kistlerim..adetim düzensizdir 42 günde bir oluyordum şimdi 36 günde bir olmaya başladım ..bu ara ayın son haftası olmaya başladım 1 eylülde oldum bnde tahminen 1 ekim diyorum işte

Bebeişinin bi işareti de olabilir

evet doğurmak sıkıntıdan kurtulmak erkek çocukta müjdedir ..inşallah hayırlısı

hayr olsun canım inşallah hamişliğe delalettir , ben görsem bunu kafayı bebişle bozduğum kesinleşmiş olurdu eşimin gözünde bazen delirdiğimi düşünmeye başladığını hissediyom

banada eşim çok kızıyı hatta diyoki bebek yapmayalım afrikadan evlat edinelim

anladım canım hayırlısı allahtan
ovulasyonlara ne zaman başladın canım ne zamn olcagı belli olmaz herlade

anladım canım hayırlısı allahtan
ovulasyonlara ne zaman başladın canım ne zamn olcagı belli olmaz herlade
benim çatlama günü ne zaman olacağı belli olmadığı için adetin 7.günü başladım hemen zaten 21 lik test almıştım internetten.bugün 2.ciyi yaptım silik çizgi şeklinde devam ediyo.ikinci çizgi görünene kadar yapmaya devam edicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…