Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

inşallah canım ya hepimiz bu ay alalım bebişlerimizi göbüşlere gezelim
sperm sonuçları da iyi çıkmış içim kıpır kıpır oldu
valla doktora gidince rahtlıyo insan

Son düzenleme:
inşallah canım ya hepimiz bu ay alalım bebişlerimizi göbüşlere gezelim
sperm sonuçları da iyi çıkmış içim kıpır kıpır oldu
valla doktora gidince rahtlıyo insan

gözün aydın canım, iyiki gitmişsiniz doktora, artık içiniz daha rahat olur, ve stres azalır.

çünkü erkeklerde yapılan sperm testleri, eskiye oranla, istenilen değerlerde değilmiş son yıllarda, çağın getirdiği bir sıkıntıymış bu, teknoloji-hava kirliliği-stres-kariyer sorunu vs... gibi birçok nedenler

inşallah hayırlı haberler verirsin canım test ne zaman yapıcaksın

pzartesiye kadar olmazsam pazartesi yapacam çunku çok uzak bana eczane eşimde de araba yokmuş şuan normalde bugun nıyet etmiştim yapacaktımm ama nasip pazartesine sanırım:)ya adet olucam ya da hamileyımm biraz araştırma yaptımmm ayak üşümeside bi belirti denebiliomuşşş bilginize ben şuan havlu çoraplardan giyiorum ve hala üşüyorummm ne kadarr normal bılmıyorumm hava sıcak mı siz giyiomusunuz çorap:?????????

evet cnaım bende çok korktum radyasyon falan da çok etkiliyomuş ve benim eşim gece gündüz bilgisayar ve telefonda işi gereği çok radyasyon altında oldugu için korkmuştum ama çok iyi çıktı allah şükür inşallah hayırlı haberler verebilirim bu ay

bende bu ay çok üşüdüm araştırdım evet hamileliek belirtisiymiş bn değildim ama sonuçta belrtiymiş gününde geçti bence bişeyler var hayırlısı olsun diyelim canım pazartesi ye ol gel

kızlar bn hala adet olmadım ya 4.gunum bugun adetım gecelı .test yapamıorum korkuma napıcmm bılmıorum.salıya yapmayı dusunuorum ama ınsallah sabredebılırsem karnım agrıo ama kızlar dıolar kı oda hamılelık belırtısı olabılır karnın agrıo dıe hastalancanı dusunme dıolar karın agrısıda hamılelık belırtısı olabılıyomuss.:44::44:

bende merak ediyorum seni canım ya bugün test yapma inkanın yok mu yapsan kesin çıkar yap bugün korkma canım neden korkuyosun böle daha çok stres olursun

bende merak ediyorum seni canım ya bugün test yapma inkanın yok mu yapsan kesin çıkar yap bugün korkma canım neden korkuyosun böle daha çok stres olursun

test yapma ımkanım varda sabah kı ıdrarla daha kesın sonc dıolar ya aksam oldu artık negatıf gormkten cok yıprandım cnku artık o yuzden korkuyorum :44:

[/QUOTE]

beni de yazın. kaç böle topiğe yazdırdım adımı kısmet olmadı. bunda olur inş. emin olmamakla brilikte 7 ekim bat tarihim olabilir. ama testi 8 ekimde de yapabilrirm

beni de yazın. kaç böle topiğe yazdırdım adımı kısmet olmadı. bunda olur inş. emin olmamakla brilikte 7 ekim bat tarihim olabilir. ama testi 8 ekimde de yapabilrirm[/QUOTE]

hoş geldin canım ekliyorum hemen
bende çok yazdırdım olmadı ama inşallah bu topik hepimize ugurlu gelir canım

test yapma ımkanım varda sabah kı ıdrarla daha kesın sonc dıolar ya aksam oldu artık negatıf gormkten cok yıprandım cnku artık o yuzden korkuyorum :44:

senin baya gecikmen var canım yani bence şimdi yapsan da çıkar ama sen yine de emin olmak istiyosan yarın sabah ilk idrarınla yap
valla senden çok ben meraklandım

Bu gece ıs donusu test alıcam yarın sabah ılk ıs sıze haber wermek bekleyın benı bakalım hayrlısı bındık bı alemete gıdıos bakam nereyee :)

kızlar denemede ikinci ayım olacak.hayırlsı olsun inşallah.geçen ay çörekotu bal yaptım olmadı.bu ay soğan kürü yapıyorum ve ateş ölçüyorum vede ovulasyon testi yapıyorum birde dua ediyorum hepsi birarada olunca hayırlı haberler olur inşallah

inşallah bu ay olur canım bende geçen ay ovulasyon testi aldım ama koyu kırımızıyı gördüğümüz gün bayrama denk geldi meemlkete gittik malesef kaçırdık
bu ay bu topikten bi sürü hamile çıksın inş.
zaten batı 1 ekim olan çok var ay girdiğği gibi güzel haberler alıcaz galiba

bugün itibariyle bende eylülle ilişiğimi kesmiş bulunuyorum salı doktorada gitcem bakalım ekim bize bebiş getirir mi .....

yapma ya.nasip değilmiş bak yoksa engel çıkmazdı.ama üzülme daha bir ömür var inşallah hayırlı bir zamanda gelecektir hepimize..benim eşimde öyle testlere inanmıyo o gün illa yapalım diye tutturursam valla yapmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…