Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladim.canim.olmazsa da sikma canini bu ay olmazsa bi dahaki ay olur.bi dahaki.ay ovulasyonla denersin.insallah gerek kalmaz

Aynen canm insAllah bu ay olmazsa bidaki ay ovu testi denemeyi düşünüyorum ilacımı da bayadır kullanmış oluyorum hem brokoli kürü de denerim Rabbim yardımcımız olur da güzel duyguları bizde yaşarız insAllah hayırlısıyla

Böyle bat a 6 7 gün varken test yapan arkadaslara cok seviniyorum yaa hele bide olumlu sonuc olunca ucuyorum gerçekten :) Bat a son 2 günüm kaldı ama gecikme beklemek istiyorum test yapan arkadaslara cok özeniyorum yapmak istiyorum sonra geri duruyorum bekliycem ınat ettim :KK70:

Böyle bat a 6 7 gün varken test yapan arkadaslara cok seviniyorum yaa hele bide olumlu sonuc olunca ucuyorum gerçekten :) Bat a son 2 günüm kaldı ama gecikme beklemek istiyorum test yapan arkadaslara cok özeniyorum yapmak istiyorum sonra geri duruyorum bekliycem ınat ettim :KK70:

Sende bendensin aynen vala bende imreniyorum ama yapmıyorum :)

Al benden de o kadar cnm :KK70:
Bat 1, bakalım Yarını atlatıp da Cuma da regl olmazsam teste niyet ettim.

Benim bikac ay gecikmem oldu ama negatif test sonucu görünce hevesim yok artık ya hüsran oluyo sonra o yüzden baya geçsin istiyorum :)
Aynen benimde ramazan ayında olmustu baya 15 20 gün gecikmem kac kez yaptim negatifti bende o zmn çok husrana ugramistm su an fazla umitlenmekte istemiyorum bekliyorum ama var birşeyler dio iç sesim :KK70:

X