Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eğer yarında yaptığında koyulaşma varsa var demektir ki şu anda da var gözüküyor kuzum :) ay bu belirtilerle ölcem ya şimdi batma eklendi sol bacak ağrısı eklendi ve idrarda koyulaşma artı akıntı var oooo maşallah yani bana :KK70:

Bebiş belirtileridir inşAllah canm hepberaber sevinelim inşAllah :halay:

Ay bekleme sen.bat gununde hemen.yap senin.yerine.ben.catlarim kiz meraktan :KK53:

12 13 ya işte haftasonu evde değiliz hem de bikac gün geçsin diye beklemek istiyorum. bi kere 5 gün gecikti o kadar test yaptım ama 1 kere çift çizgi göremedim bu sefer de kendimi sevindirip sonra hayal kırıklığı yaşıyorum diye beklemek istiyorum. normalde 1 hafta gecikmeyi de beklerim ama ilaç kullandığım için en geç p.tesi yapmayı düşünüyorum bakalım :)

inşallah görmezsin kuzum inşallah bende hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle görmem

inşAllahhh canm ya haber verelim birbirimize yine ben burdaki arkadaşlarda bile pozitif görünce seviniyorum hepsine de sağlıkla kucaklarina almaları için dua ediyorum, Allah kimseye aratmasın nasip etsin hayırlısıyla

12 13 ya işte haftasonu evde değiliz hem de bikac gün geçsin diye beklemek istiyorum. bi kere 5 gün gecikti o kadar test yaptım ama 1 kere çift çizgi göremedim bu sefer de kendimi sevindirip sonra hayal kırıklığı yaşıyorum diye beklemek istiyorum. normalde 1 hafta gecikmeyi de beklerim ama ilaç kullandığım için en geç p.tesi yapmayı düşünüyorum bakalım :)
Anladim.canim.olmazsa da sikma canini bu ay olmazsa bi dahaki ay olur.bi dahaki.ay ovulasyonla denersin.insallah gerek kalmaz

Eğer yarında yaptığında koyulaşma varsa var demektir ki şu anda da var gözüküyor kuzum :) ay bu belirtilerle ölcem ya şimdi batma eklendi sol bacak ağrısı eklendi ve idrarda koyulaşma artı akıntı var oooo maşallah yani bana :KK70:
hepsi bende bugün mevcuttu kuzum bende şüphelendim dedim yapim çıktı şimdi idrardan takip edicem edicem olacak mı

X