Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrblar kızlar konustuklarinizin hepsini okudum wiha02 wiha02 ins hayırlısıyla varligi kesinlesir bebisinin :KK66:
E Enesbirgul canım herkesin belirtisi farklı zaten benim adetten bi gün önce sadece karın ağrım ve bel ağrım olur ertesi günü adetim gelirdi hemen iki aydır farklı tepki veriyor vücudum gecen ay kimyasal oldu bu ayda farklı seyler hissediyorum ins yalancı degldir belirtilerim...
MinnakPortakal MinnakPortakal aynen bu ay herkeste bi erken yumurtlama kasık ağrısı kramp vs var Allah tan hayırlısı :KK70:
Bmmde git gide belirtilerim çoğalıyor bklm nolcak

Hmm anladım canım bende varya sanki gebelik oldu da ilişkiyi düşünüyom :KK70:
Olacak ins Olacak kuzum :KK66: bi sıkıntı olmazsa hamileykende iliski olabiliyor ne kadar olursa tabi :KK70: ilk aylar bulantı falan sonra bana cok tiksinti gelmişti hersey kokuyordu eşim bile kokuyor gibime gelirdi son aylar da zaten sagdan sola donesin gelmio yapamion:KK70:

Mrblar kızlar konustuklarinizin hepsini okudum wiha02 wiha02 ins hayırlısıyla varligi kesinlesir bebisinin :KK66:
E Enesbirgul canım herkesin belirtisi farklı zaten benim adetten bi gün önce sadece karın ağrım ve bel ağrım olur ertesi günü adetim gelirdi hemen iki aydır farklı tepki veriyor vücudum gecen ay kimyasal oldu bu ayda farklı seyler hissediyorum ins yalancı degldir belirtilerim...
MinnakPortakal MinnakPortakal aynen bu ay herkeste bi erken yumurtlama kasık ağrısı kramp vs var Allah tan hayırlısı :KK70:
Bmmde git gide belirtilerim çoğalıyor bklm nolcak
sağol kuzum inşallah.

hatırlayamadım yoksa etiketleyecektim ovulasyon yap demişti biri

Eklentiler

• CYMERA_20181010_230444.jpg
    CYMERA_20181010_230444.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 35
silikken sonradan koyulaşmaya başladı zaten ilk ovudan şüphelendim canım

vallaha canım bugün yaptım daha belirgin çıktı hcg testi bakalım inşallah vardır allah mahcup etmesin
inşallah ya inşallah canım takipteyim seni bana da umut verdin dua et ne olur :)

X