Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben internetten gebik.testi.siparis edeyim en uyisi her gun.yapayım adeti bekleyemeyecem.bir tane.testim kaldi elimde:işsiz:

Regl olmayı bekle Ovulasyon testi al bence csnm yumurtlamaui takip edersin hem, yaninda gebelik testi de oluyor bazı paketlerde indirim de oluyo internette.

Regl olmayı bekle Ovulasyon testi al bence csnm yumurtlamaui takip edersin hem, yaninda gebelik testi de oluyor bazı paketlerde indirim de oluyo internette.
Yaptim canim ben bu ay ovulasyon testiyle yumurtlama takibini.yumurtlamayi da yakaladim degerlendirdim.o yuzden umudum var ama nasip tabi o bes tane gebekik testini harcadim.bir tane kaldi

Yaptim canim ben bu ay ovulasyon testiyle yumurtlama takibini.yumurtlamayi da yakaladim degerlendirdim.o yuzden umudum var ama nasip tabi o bes tane gebekik testini harcadim.bir tane kaldi

Regl e ne kadar var peki canım.? tutmuştur inşAllah kuzum çift çizgiyi görürüz insAllahhh

geç döllenme olmuştur belki canm bekle bakalim 3 gün felan daha. benim 2 3 gün var daha ama regl belirtim de başladı sabaha olurum belki :KK43:
İsin tuhafi bende regl bekirtisi yok.herkes hamilelik belirtisi olarak yazmis ama benim regl den.once goguslerimin yanlari acir el deyemez.suan hic oyle bi durum yok.sadece bel ve sirt agrisi cekiyorum.kasiklarim agriyo arada sanci giriyo mide yanmasi mide gazi cok fazla.aksam uzeri.atesim yukseliyor.ve cok fazla usuyorum boyle yani.belki de grip olacam.bilemem diyorum ya sadece bu ay dersimize iyi calistigimiz için umutluyum o kadar:KK53:

İsin tuhafi bende regl bekirtisi yok.herkes hamilelik belirtisi olarak yazmis ama benim regl den.once goguslerimin yanlari acir el deyemez.suan hic oyle bi durum yok.sadece bel ve sirt agrisi cekiyorum.kasiklarim agriyo arada sanci giriyo mide yanmasi mide gazi cok fazla.aksam uzeri.atesim yukseliyor.ve cok fazla usuyorum boyle yani.belki de grip olacam.bilemem diyorum ya sadece bu ay dersimize iyi calistigimiz için umutluyum o kadar:KK53:

Regl belirtisi olmaması da iyi bişey canm insAllahh yerleşmeden dolayıdır o anlattıkların da seviniriz :halay:

inşallah doğrudur hala inanamıyorum canım ya
Eğer yarında yaptığında koyulaşma varsa var demektir ki şu anda da var gözüküyor kuzum :) ay bu belirtilerle ölcem ya şimdi batma eklendi sol bacak ağrısı eklendi ve idrarda koyulaşma artı akıntı var oooo maşallah yani bana :KK70:

X