Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ne yalan soyleyim yaptim disari ciktim 4 saat olmustur 17 ekim bat canim benim hesaba gore 6 gun var.takvime gore 7
Valla canım var gibi duruyo ama sen yinede çok umutlanma ben bu sitede çok okudum saatler sonra çizgi çıkan hamile ama saatlar sonra çizgide hamile olmayanlarda var şimdi ne diyim bilemedim ki daha 7 günün varmış inşallahhh vardır kuzum bende yarın doktora gidip geldikten sonra test yapayım diyorum benimde yarın 7 gün kalcak :)

Ahh ah umut dünyası.nasip.ne.diyelim Rabbim en guzelini en.guzel.zamanda nasip.etsin.hepimize

Bu ay kimden duysam bir kasığı ağrıyor. Gaz sıkıntısı var. Ara ara adet oluyormuş gibi sancı. Çoğu kişi de erken yumurtlamış bu ay bize noldu bilmiyorum

Bu ay kimden duysam bir kasığı ağrıyor. Gaz sıkıntısı var. Ara ara adet oluyormuş gibi sancı. Çoğu kişi de erken yumurtlamış bu ay bize noldu bilmiyorum
Hep beraber hamileyiz valla canısı hava değişik ya bi sıcak bi soğuk hemen kapıyoz ondan olabilir yani tabi inşallah bebektir ama kendimizi çok kaptırmamak ve hava şartlarını da bilmek gerek biz Kadınlar herşeyden nem kapıyoz zaten

Ay :) çok mutlu oluyorummm. Sanki benimmis gibi inşallah ya inşallah. Evet canım başladım dün ilk gün peltim çıktı valla eve gel yemek yap sofra kur 23:30 de uyudum sabah 10:30 ta uyandim :) uzun süredir böyle çok uyumadım.

Ay bende sevinsem mi bilmiyorum ya bugün progesteron testi yaptırdım 7.96 çıktı bu değer gebelikte yüksek çıkıyomuş yani anlamadım ne düşüneceğimi bakalım 8 günde daha neler değişcek testlerim gelsin yapmaya başlıcam bende :) eee uzun süre evde oturunca insan hamlaşıyo canım ve yorgun olduğun için tabi uykun geliyo Allah kolaylık versin tatlım:)

8 günde neler neler olur değerler yükselir. Ne zaman geliyor testler?

8 günde neler neler olur değerler yükselir. Ne zaman geliyor testler?
Ay kuzu sorma sinir oldum ya ptsi sipariş verdim bugün aradım daha bugün kargoya verilecekmiş ama mail gelmedi bana kargoya verildikten 2 gün sonra gelcekmiş bende anlamadım ki yarında doktora gitcem o arada gelirse ben evde olmassa iptal ederim zaten

Aa çok kötüymüş ya niye zamanında göndermiyorlarsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…