Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim, randevuyu bugün iki hafta sonrası için aldım, sonrasında tabi bilgi veririm. Bir de özel sigortaların Herman Bey için geçerli olmadığı bilgisini verdiler ama doğru mu bilemedim.

Siz nasılsınız, umarım hayırlı haberlerle gelirsiniz inşallah.
Evet, form ve kredi kartı slipi. sigortaya gönderiyorum paramı ödüyorlar 1 hafta 10 gün içinde

al kuzum hepsini attım :KK70: efektli efektsiz.
ya aslında bugün belim çok ağrıyo akıntım başladı göğüslerim hafiften hassaslaşmaya başladı bi ağrı hissediyorum kasıklarımda sancıyo
benim bat tarihimde aynı ben geçen ay hsg çekildim o yüzden erken umurtladım 27 agustosta bebek varsa gebelik testinde çıkarmı? birde canım efektli nasıl oluyor bir resimde var çizgi diğerlerinde yok efektten dolayımı çizgi belirdi acaba

Benim bat a 2 3 gün var test yapsam çıkar mı ki :eek: ilaç kullandığım için 1 hafta dolsun en azından diye beklemek istiyorum ama.
Çıkadabilir çıkmayadabilir bebeğin yerleşme gününe bağlı kuzum ama sabah ilk idrarla yaparsan silikte olsa görebilirsin ama tabi beklemek en iyisi ama için rahat etsin diye yapabilirsin tabiki

Aynen acele etmicem hatta idrar testi için bile dayanabilirsem beklicem laboquick de yanıltıyosa daha eczanenin önünden geçmem
Canım şöyle söyliyim bende laboquicktem memnundum ama 1 kere 5 dk içinde bariz belli çizgi çıkardı hatta atmadım o testi duruyo hala ama hamile değildim onun haricinde bi sıkıntı yaşamadım geçen aylarda eğer oncomed bulursan o daha iyi ondan al istersen

Aa öyle mi tamam canm bakayım bi denerim olmazsa brokoli severim çünkü :KK70:

Tüp tıkanıklığı için brokoli kürü diyor Saraçoğlu ama öncesinde soğan kürü yoğun sonra brokoli diyor.. bir yerde öyle dinlemiştim ya da direk sitesinden başvuru yapılabiliyormuş onlar durum göre sn dönüyorlarmıi

benim bat tarihimde aynı ben geçen ay hsg çekildim o yüzden erken umurtladım 27 agustosta bebek varsa gebelik testinde çıkarmı? birde canım efektli nasıl oluyor bir resimde var çizgi diğerlerinde yok efektten dolayımı çizgi belirdi acaba
efektle daha belirginleştiriyo canım. ben belki 4-5 keredir yapıyorum hep silik çıkıyo sende dene istersen

Canım şöyle söyliyim bende laboquicktem memnundum ama 1 kere 5 dk içinde bariz belli çizgi çıkardı hatta atmadım o testi duruyo hala ama hamile değildim onun haricinde bi sıkıntı yaşamadım geçen aylarda eğer oncomed bulursan o daha iyi ondan al istersen
ya onlara vereceğim 30-40 tlyi gider özelde kan testine veririm kuzum idrar yanıltıyo her türlü burda kalmış 8 güncük sabrederim heralde :silah:

Kuzular bir şey soracağım. Antibiyotik kullanırken ateş artar mı yaa regl yaklaşıyor ondan mı acaba. Böyle tıpkı regl ağırlarım gibi ağrılarım başladı ateşim sabah 36.5 idi sonra öğleden sonra 36.8 oldu şimdi 37.1 reglde ateş artıyor mu yaa hiç takip etmemiştim

X