Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben de 2 senelik evliyim ve en başından beri inanılmaz bebek isteğim var ama eşim istemiyordu. Yani iki sene ben bebek dedikçe o korundu. Kafayı yemek üzereydim artık. Deneme olmadığı için olacak mı olmayacak mı onu bile bilmiyordum. Sonra bir arkadaşım aşağıdaki yazıyı paylaşmış ben okuyunca sakinledim umarım size de iyi gelir bugünkü motivasyonumuz bu olsun bence :)

New York, California’dan 3 saat ileride ancak bu California’yı yavaş yapmaz.
Kimi 22 yaşında mezun olur ama sağlam bir iş bulmak İçin 5 sene bekler.
Kimi 25 yaşında CEO olup 50 yaşında ölürken, kimi 50 yaşında CEO olur 90’ını görür.
Kimi evlenirken kimi bekar kalır.
Obama 55 yaşında emekli oldu, Trump 70 yaşında göreve başladı.
Bu dünyadaki herkes “kendi zamanına” göre yaşar.
Etrafındaki bazı insanlar senden bir adım ileride gözükebilir, bazıları ise senden geride gözükebilir.
Ancak herkes kendi yarışında..kendi zamanında...
Onlara kıskançlık da besleme taklit de etme.
Onlar kendi zamanında, sen kendi zamanında yaşayacaksın..
Hayat harekete geçmek için doğru zamanı beklemektir.
İyisi mi sakin ol.
Geç kalmadın.
Erken de değil.
Tam zamanında yaşıyorsun

Kızzzz çok sevindimmm. Büyük sorunlar olmadığı sürece yatağa küs girilmez :):) ayy benim de beyim dünya tatlısıdır inanılmaz sakindir asla ses yükseltmez asla tartışmaz asla kırıcı söz etmez çok minnoş dimi. Bazen bu yüzden boğasım geliyor onu. İnsan ağız tadıyla iki kelam tartışmayı özlüyor. Ben de çok fevriyim çabuık sinirlenir çabuk sönerim. Huy değişmiyor ama kendini sakinleştirmeyi öğrenebilir. Ben hayata daha sakin bakmaya çalışıyorum mesela. Hayata bakış açımız tepkilerimizi de etkiliyor.

Kız bende gece 2de kalktım bir kasık ağrısı anam bir bel ağrısı. Şu an aşağıda sanki adet olacakmışım gibi böyle kasılmalar var. Ama ben üşütmüşte olabilirim tövbe tövbe bir gaz sorunum var. Anlamadım gitti. Benimkisi onun sancısı da olabilir. Yaaa hissedenlere bayılıyorum. Benim bugün 4.günüm gayet iyiyim.

Benim eşim de bu konuda çok uyuz yaaa. Pazardaann pazara. Yorgunsa hayatta yanaşmaz. Tam keyif adamı :):) Ben de yumurtlamaya denk getirmeye çalıştım ama o da bir güncük :KK43:
Bu yazıyı okumuştum gerçekten güzel :)

Ama duydum kadarıyla ovu testi koyu cikarsa 2. Çizgi hamilelik varmış :) ah hadi inşallah
canim benin gecenay kopkoyuydu hatta habire burdan belki birinin basinada gelmistir diyede atiyordum. Cokta umitlendim sonuc negatif belkide kimyasal gebelikti bilmiyorum. Ama yuksek ihtimalle gebelik olabiliyor:)

Canım bizim bir kerede es kaza mayısta karadeniz turunda başımıza gelmişti. :KK70: Takvime göre meğerse yumurtlama dönemiymiş. Tatilden döndüm.Ertesi gün işe başladım. Karnım ağrıyo midem bulanıyo falan aha dedim erken gebelik belirtisi ama nasıl duramıyorum yerimde doktora gittik hemen bir de öğrenicem ya hamile miyim diye :KK70: Doktor test istedi. Beta hcg tabi negatif crp ise yükselmiş meğer tüm belirtiler ondanmış. Şimdi ne zaman öyle bir şey gelse başıma üşüttüm galiba diyorum.Halbuki bu hafta inanılmaz da dikkat ettim üşütmemek için. Sağ kasığımda sızlama hala devam ediyor böyle sanki oraya minik elektrik veriyorlarmış gibi. Sızı sızı hafif. Sol da bir şey yok. Otururken ağırlığımı sağa mı veriyorum ya da yel mi girdi acaba :olamaz:

Canım ama kuzeniminki anladığım kadarıyla dolu dolu bir adet değil çok hafif ve baya aylar aylar sonra gelen bir şey.
Yumurtlama döneminde benim de karnım adet olacakmış gibi ağrır. Gaz bende de vardı yaaa valla şiş karnımla gezdim kaç gündür. Mevsim değişikiği etkilemiş olmasın canım :) daha senin yumurtlama döneminse zaten bebiş yoktur :)
bilemeyiz belki de hamisizdir ne dersin :)) benim bugün akıntı başladı canım inşallah psikolojik değildir varsa da inşallah sağlıkla ilerler kuzularimiz

Hayirli olsun cnm bbat ne zmndi ne zmn gitmeyi dususnuyon doktora cok sevndm senin adina ins saglikli bi sekildr ilerler hamileligin ssaaglikla kucagina alirsn

melek ve mucizesi melek ve mucizesi canım nasılsın nerelerdesin
Geldim

Iyiyim kuzum bol kosusturmacalı geciyor gunlerim unutuyorum telefonu falan.
Yumurtlama bile hesap edemiyorum hatta kocamı bile çok az görüyorum :KK70:
En sevdiğim kuzenlerimden biri evleniyor.Hazirliklar ev yerlestirmeceler falan derken gece geldiğimde kocam yatmış oluyor.Sarılacak bile halim kalmıyor :KK70:
Benden bu ay geçti.Onumuzdeki aylara bakcaz artık

Hepinizi öptüm.ilk fırsatta gelip sayfaları okurum insallah:21:

Geldim

Iyiyim kuzum bol kosusturmacalı geciyor gunlerim unutuyorum telefonu falan.
Yumurtlama bile hesap edemiyorum hatta kocamı bile çok az görüyorum :KK70:
En sevdiğim kuzenlerimden biri evleniyor.Hazirliklar ev yerlestirmeceler falan derken gece geldiğimde kocam yatmış oluyor.Sarılacak bile halim kalmıyor :KK70:
Benden bu ay geçti.Onumuzdeki aylara bakcaz artık

Hepinizi öptüm.ilk fırsatta gelip sayfaları okurum insallah:21:
Oyy kolay gelsin canm tatli telaslar araniyor senin yerin firsat buldkva gel :) hayrli olsun kuzeninde cok mutlu olur ins

X