Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bilemeyiz belki de hamisizdir ne dersin :)) benim bugün akıntı başladı canım inşallah psikolojik değildir varsa da inşallah sağlıkla ilerler kuzularimiz

Bence sen kesin hamilesin. Ama benimki üşütmeye benziyor Canım. Böyle ara ara geliyor sürekli değil. Bir de oturunca falan daha çok oluyor şu an o kadar çok yok ama benim sırtıma falan da böyle ağrı giriyor. Regl olacakmış gibiyim. Böyle gazım falan da var seninki gibi de değil. Akıntım Yok henüz ama sen benden bir gün ileri gidiyorsun :) yarın bakalım benim de akıntım olacak mı. Bazen ıslak hissediyorum ama genelde kuruyum

Rainbowww sana demiştiiim benim hislerim kuvvetli ben hissederim sende hissediyorduuummm çok sevindim inanılmaz sevindim. Haziran’da göremedim kısmet bu ayaymış
Canım çok sağol güzel enerjini desteğini hep hissettirdiğin için ayrıca teşekkür ederim inş darısı sana inş eşinin Doğum gününe güzel haberler yetişir gönlünden geçirdiğin hediyeyi vermeyi nasip eder allah :))

Kızlar her günü değerlendirmek sperm kalitesini düşürdüğünü okumuştum bi yerde sizce yumurtlama gunlerini ozellikle bi gun arayla mi ayarlamaliyim ki :)

Kızlar her günü değerlendirmek sperm kalitesini düşürdüğünü okumuştum bi yerde sizce yumurtlama gunlerini ozellikle bi gun arayla mi ayarlamaliyim ki :)
Valla canım benim doktorum yumurtlama çatlamasına yakın 2 gün üst üste değerlendir belinin altına yastık koy sonraki günler siz bilirsiniz dedi ama bilmiyorum ki gergin ilişkiye girmek sakıncalı mı benimde merak ettiğim bi konu bu

Valla canım benim doktorum yumurtlama çatlamasına yakın 2 gün üst üste değerlendir belinin altına yastık koy sonraki günler siz bilirsiniz dedi ama bilmiyorum ki gergin ilişkiye girmek sakıncalı mı benimde merak ettiğim bi konu bu
Bnm adama kalsa hergun degerlendirecek :KK70:

Kızlar merhaba ben bugün hastaneye gittim adetlerim düzensizleşti yaklaşık 3 aydır adet olmadım gebelik yok gecen ay tarlusal vermişti işe yaramadı bugün kan tahlili yaptı sonucumu yarın alıcam ama doktorun dedi sonuca göre doğum kontrol hapı veririm adet olursun esas sorun şu ki biz çocuk istiyorz bu ilacı sadece adet olmak için kullanan var mı :KK43:

Kızlar merhaba ben bugün hastaneye gittim adetlerim düzensizleşti yaklaşık 3 aydır adet olmadım gebelik yok gecen ay tarlusal vermişti işe yaramadı bugün kan tahlili yaptı sonucumu yarın alıcam ama doktorun dedi sonuca göre doğum kontrol hapı veririm adet olursun esas sorun şu ki biz çocuk istiyorz bu ilacı sadece adet olmak için kullanan var mı :KK43:
Bana da önerdiler o zamanlar bekardim ama kullanmadım. Arkadaşlar sana yardımcı olabilir pek bilgim yok

Kızlar bende tık yok 4 gündür arkadaş gibiyiz eşimle :) adam yorgun ne yapsın kıyamam. Bide gözüme bakıp daha var demi yumurtlamana suan yapmasakta olur :işsiz: he dedim. Bende yakında işe baslama ihtimalim var o zaman o görür yorgunluğu :duduk:

Kızlar bende tık yok 4 gündür arkadaş gibiyiz eşimle :) adam yorgun ne yapsın kıyamam. Bide gözüme bakıp daha var demi yumurtlamana suan yapmasakta olur :işsiz: he dedim. Bende yakında işe baslama ihtimalim var o zaman o görür yorgunluğu :duduk:

Ayyy benim eşim de tam bir Tosbağa gerçi bende sabah 7de evden çıkıyorum gece 11de geliyorum. Bende inanılmaz yorgun oluyorum. Şimdi bir kere denedi ya safoşum hemen ilk denemede pat oldu sanıyor. Bilmiyor ki daha ileride ne kadar çalışması gerekecek

ovulasyonla takip et bn öyle yaptım iyi oldu

Bence sen kesin hamilesin. Ama benimki üşütmeye benziyor Canım. Böyle ara ara geliyor sürekli değil. Bir de oturunca falan daha çok oluyor şu an o kadar çok yok ama benim sırtıma falan da böyle ağrı giriyor. Regl olacakmış gibiyim. Böyle gazım falan da var seninki gibi de değil. Akıntım Yok henüz ama sen benden bir gün ileri gidiyorsun :) yarın bakalım benim de akıntım olacak mı. Bazen ıslak hissediyorum ama genelde kuruyum
Ay bende i na nıl maz gaz var ölüyorum ya buda mı psikolojik bu nedir arkadaş uçacam havaya önceki bebişimde de aşırı gaz vardı amaaaan üstün açık yatıyon üşütürsün tabi diyodum. Kız sen beni anlatıyon işte niye regl'e bağlıyon hemen. Dur ben toparlayayım sana bendeki olanları
bel ağrım var,kasık ağrım var,göğüs ağrım uzanınca daha çok hissediyorum ama çok çok az bi sızlama var gün içinde bugünde ıslaklık hissediyorum çamaşırda beyaz peçeteye silince sarımsı görüyorum paso uyuma isteği birde aşırı şekilde idrara sıkışıyorum. bende böyle işte kuzum

X