Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bugün dr a gittik keseyi gördü içinde minnoşuda gördüm dedi. Haftaya tekrar gelin kalp atışlarını duyalım dedi.
haftaya 6+5 olacak kısmet olursa umarım kalp atışlarını da duyarız.

Yok kuzum eğer adet döngün 28 günden az ve 35 günden fazla değilse adetlerin düzenli ki mevsim geçişlerinde böyle bi kaç gün sekmeler oluyo yani 30 günde bi görüyosan 34 e çıkabilir veya 28e düşebilir ama 1 haftayı aşmadığı sürece adet günün düzensizlikten sayılmıyo kuzum doktorda aynı şeyleri söylüyor için rahat olsun :) hadi ta akupunktura gidiyodun dimi sen ?
Anladım canım tmm bu ay 33 gün sürdü arası işte sknt yok o zmn
Evet cnm ama yediklerime pek dikkat edin edemiyorum yürüyüşe çıkamıyorum bu ara durdu

yok artık ben 9+1 oldum kız sen o saptamalara bakma :KK45: ultrason hatalı ölçebiliyo küçük olduğu için
Valla en son geçen hafta Salı günü gittiğimde 7+4dü onun üzerinde hesaplayınca böyle çıkınca bide normalde 18 Eylül sat tarihim ama doktorum onu bebeğe göre değiştirdi 22 Eylül yaptı ondan kaynaklı olabilir bende normalde sata göre 9+1 im zaten ama bilmiyom belki sat tarihine yetişmiştir sen en son kontrole ne zaman gittin bidaha ne zaman gitçen ?

Valla en son geçen hafta Salı günü gittiğimde 7+4dü onun üzerinde hesaplayınca böyle çıkınca bide normalde 18 Eylül sat tarihim ama doktorum onu bebeğe göre değiştirdi 22 Eylül yaptı ondan kaynaklı olabilir bende normalde sata göre 9+1 im zaten ama bilmiyom belki sat tarihine yetişmiştir sen en son kontrole ne zaman gittin bidaha ne zaman gitçen ?
ikilide gidicem, 15 günüm var

X