Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah olur bu ay isteyen herkese nasip etsin rabbim. v

canım bende o kadınla takip ediyorum bu ay ama bişey sorcam sadece dediği günleri değerlendirsek yeterli olur değilmi?

Aman olmasın kuzum Allah korusun. Biraz geç ama olsun en azından gittiğinde bebeği kalp atışını falan hepsini görürsün kuzum
Dün aile doktoruma gittim ultrason için yok yapmicam bebek iyice tutunsun ama gel sana beta hcg baktiralim iyi artiysa hersey yolunda demektir dedi bende tamam dedim baktirdim

Dün aile doktoruma gittim ultrason için yok yapmicam bebek iyice tutunsun ama gel sana beta hcg baktiralim iyi artiysa hersey yolunda demektir dedi bende tamam dedim baktirdim
Ay sisteme sinir oldum şu an ya bi bakar ne var ne yok gerçekten çok değişik bi sistem kuzum iyi yapmışsın değerden de anlaşılır zaten

Ay sisteme sinir oldum şu an ya bi bakar ne var ne yok gerçekten çok değişik bi sistem kuzum iyi yapmışsın değerden de anlaşılır zaten
Evet ama bende artık saldım valla hakkımızda hayırlısı olsun . Küçük çaplı bir şok yaşadım beta hcg görünce gayet iyi çıktı çok şükür beklicez artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…