Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canım :) eğer canının istediği bişey varsa ye tabiki ama aşırı olmamak şartıyla bende öyleyim evde yemek varken dışardaki bişeylerden canım istiyo ve onlardan yiyorum anca o zaman doyuyorum napiyim :)
Kahvaltı bile yapmıyorum :) bakalım ne olacak. Afiyetler olsun ikinize de :)

Evettt kuzum :) geçen hafta duydum çok şükür bin şükür ama doktor bu haftada çağırdı ve 7+3 oldu maşallah kuzum:)
Masallah size allahım korusun nazarlardan inşallah. Bende 6+1 oldum sata gore hesaplarsam da 6+5 ama çünkü daha geç yumurtladim :) ben daha duymadim bakalım ne zamana kismet olacak. Transvaginal mi baktilar yoksa karindan mi duyuldu?

Öyle valla canım. Hersey rabbime kalmış. İnşallah bu sefer bize bağışlar yavrularımızı sağlıklı olurlar. Senin belirtiler nasil? Ben aşırı yorgunum,halsizim ,uykuluyum göğüslerime dokunamiyorum. İştahım pek yok canım bisey istemiyor
senin haftalarda bende öyleydim şuan sadece iştah kaybı var bişey yiyemiyorum günlerdir tek öğünle duruyorum

Masallah size allahım korusun nazarlardan inşallah. Bende 6+1 oldum sata gore hesaplarsam da 6+5 ama çünkü daha geç yumurtladim :) ben daha duymadim bakalım ne zamana kismet olacak. Transvaginal mi baktilar yoksa karindan mi duyuldu?
Benim keseyede kalp atışınada karından baktı kuzum çok şükür darısı başına inşallah

Merhaba kızlar günüm 3 gün geçti (testi gecikme olmadan yapmıştım silik çizgi vardı) bugün kan verdim. sonucu internetten aldım
beta-hcg 700,6 çıkmış normal sonuç değil mi bu.
Allahım çok mutluyum.

Masallah :) beni az önce aradılar 10. Haftami bitirince randevu vereceklermiş. Gerçi onun dışında allah korusun bisey olursa aile doktoruma yada hastane,acile giderim
Aman olmasın kuzum Allah korusun. Biraz geç ama olsun en azından gittiğinde bebeği kalp atışını falan hepsini görürsün kuzum

Merhaba kızlar günüm 3 gün geçti (testi gecikme olmadan yapmıştım silik çizgi vardı) bugün kan verdim. sonucu internetten aldım
beta-hcg 700,6 çıkmış normal sonuç değil mi bu.
Allahım çok mutluyum.
ayy canım çok sevindim:KK76: Allah kavuştursun
geçen ay hep bana soruyordun ama bak sen hamile kaldın, Allah sağlıkla sıhhatle devamını getirsin:anneadayı:
kaç ay denemiştiniz canım?

ayy canım çok sevindim:KK76: Allah kavuştursun
geçen ay hep bana soruyordun ama bak sen hamile kaldın, Allah sağlıkla sıhhatle devamını getirsin:anneadayı:
kaç ay denemiştiniz canım?
çok sağol canım benim. inşallah sağlıkla gelir minik kuzum. 4.ayda kaldım. İlk defa ovulasyon testi kullandığım ay oldu. önceki aylarda bir boş bir dolu yapıyorduk olmuyordu. İnst.biri var ovulasyon takibi yapıyor. Ona danıştım. pik olduğu gün ve peşinden gelen 3 gün toplamda 4 gün üst üste çalışma yaptık. İşte o zaman oldu. Allahın takdiri tabiki de
Seninde müjdeli haberini bekliyorum en kısa sürede inşallah.

çok sağol canım benim. inşallah sağlıkla gelir minik kuzum. 4.ayda kaldım. İlk defa ovulasyon testi kullandığım ay oldu. önceki aylarda bir boş bir dolu yapıyorduk olmuyordu. İnst.biri var ovulasyon takibi yapıyor. Ona danıştım. pik olduğu gün ve peşinden gelen 3 gün toplamda 4 gün üst üste çalışma yaptık. İşte o zaman oldu. Allahın takdiri tabiki de
Seninde müjdeli haberini bekliyorum en kısa sürede inşallah.
Bizimde bu ay 3. deneme olacak, nasip artık diyoruz
Canım ben geçen ay öyle yaptım adetim tamamen bittiğinde başladık değerlendirmelere gün aşırı sonra pik olduğu gün, sonraki 2 günü de değerlendirdik sonra yine gün aşırı devam ettik ama kısmet olmadı
bakalım bu ay nasıl olacak

X