Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizimde bu ay 3. deneme olacak, nasip artık diyoruz
Canım ben geçen ay öyle yaptım adetim tamamen bittiğinde başladık değerlendirmelere gün aşırı sonra pik olduğu gün, sonraki 2 günü de değerlendirdik sonra yine gün aşırı devam ettik ama kısmet olmadı
bakalım bu ay nasıl olacak
inşallah olur bu ay isteyen herkese nasip etsin rabbim. v

çok sağol canım benim. inşallah sağlıkla gelir minik kuzum. 4.ayda kaldım. İlk defa ovulasyon testi kullandığım ay oldu. önceki aylarda bir boş bir dolu yapıyorduk olmuyordu. İnst.biri var ovulasyon takibi yapıyor. Ona danıştım. pik olduğu gün ve peşinden gelen 3 gün toplamda 4 gün üst üste çalışma yaptık. İşte o zaman oldu. Allahın takdiri tabiki de
Seninde müjdeli haberini bekliyorum en kısa sürede inşallah.
canım bende o kadınla takip ediyorum bu ay ama bişey sorcam sadece dediği günleri değerlendirsek yeterli olur değilmi?

Aman olmasın kuzum Allah korusun. Biraz geç ama olsun en azından gittiğinde bebeği kalp atışını falan hepsini görürsün kuzum
Dün aile doktoruma gittim ultrason için yok yapmicam bebek iyice tutunsun ama gel sana beta hcg baktiralim iyi artiysa hersey yolunda demektir dedi bende tamam dedim baktirdim

Dün aile doktoruma gittim ultrason için yok yapmicam bebek iyice tutunsun ama gel sana beta hcg baktiralim iyi artiysa hersey yolunda demektir dedi bende tamam dedim baktirdim
Ay sisteme sinir oldum şu an ya bi bakar ne var ne yok gerçekten çok değişik bi sistem kuzum iyi yapmışsın değerden de anlaşılır zaten

Ay sisteme sinir oldum şu an ya bi bakar ne var ne yok gerçekten çok değişik bi sistem kuzum iyi yapmışsın değerden de anlaşılır zaten
Evet ama bende artık saldım valla hakkımızda hayırlısı olsun . Küçük çaplı bir şok yaşadım beta hcg görünce gayet iyi çıktı çok şükür beklicez artık

X