Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim ise yaramadi su an icin bnm ama uygulamalar var degerlendirmen gerken gunleri belirten onu dene cnm bi de

Bu şekilde takip ettiğim bir program var ama ne bilim işte geçen ay işe yaramadı ya. Başka seçenek sorayim dedim. Düdük yaptığım hamileligimde hiv takip bile yapmamıştım. Şans işte.

Peki girerken adet uzunluğunu soruyor mu? Bende Türk sitelerinde yapinca 5 çıkıyor yabancı sitelerde 4+3 Ultrasona girince belli olur

Bu şekilde takip ettiğim bir program var ama ne bilim işte geçen ay işe yaramadı ya. Başka seçenek sorayim dedim. Düdük yaptığım hamileligimde hiv takip bile yapmamıştım. Şans işte.
Aslinda aynen oyle birazda olacak oldu mu zaten oluyor gun onemli olmuyor ... Hangi programi kullaniyorsn cnm

Canım adet düzenin nasıl? Kaç günde bir olyorsun? Mesela 28 günde oluyorsan 14. gün yumurtluyorsun demektir. Yani 10,12,14 ve 16. günler düzenli ilişki yaşaman gerekir.

Genelde 28 günde bir. Çok nadir 29. Gün oluyor. O zman bu ay dediğin şekilde değerlendirim. Program da öyle söylüyor ama tetiklemek işte.

Kızlar merhaba. Konuyu hep takip ediyodum fakat yazmıyodum. Ben yumurtlamadan sonra 11. Gün erken gebelik testiyle hamile olduğumu öğrendim. Ertesi gün kan verdim beta hcg 35 çıktı. Bu kan değerinden 3 gün sonra yani bugün tekrar kan verdim ve 172 olmuş. (Bugün adet günümdü) Ama sabah idrar testi yaptım pembelik hiç artmamıştı gece yatarken çok su içmiştim ondandır belki dedim. Şimdi yine idrar testi yaptım sanki azalmış pembeliği. Artmadığı kesinde. Yediğim içtiğimden olur mu ki? Başıma ağrılar girdi resmen çok üzüldüm şuan. Son gebelik testiydi evdeki. Çok psikolojim bozuldu ya. Kimyasal falan mı acaba. Adet olcam gibi his var zaten belimde, karnımda

Takiplerimiz normal aslında . Geçen ay çok iyi degerlendirmisim. 10. 13. 14. 15. Gün degerlendirmisim . Kısmet işte. Hangi uygulamaya bakarsa bak.....
Nasip cnm ya bende kzimda hic gun falan bilmiordum Allah ne verdiyse denk gelmis olmus ama tabi sık ilişki oluyordu

Ins kimyasal degildir cnm ne zmn bi daha tahlil vericeksin artmistir ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…