Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar butun konusmalari okudum MinnakPortakal MinnakPortakal cnm ins iyi duusn iyi olsun yum gunune takilma illa o gunler hamile kalabilirsin die birsey yok sadece o zmnlar ihtimal biraz daha yuksek yoksa baska zaman hamilr kalamiyor degilsn ins tutmustur tutmadiysa da dedigin gibi Rabbim daha iyisini biliyor hyrlisi...
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara cnm snucunu merakla bekliyorum ina yukselmistir saglikla degerin ..
Genc_evli Genc_evli sen nasilsin kuzum
@CharlesDarwin cnm sende ins 2 3 ay sonra saglikla bi an once hamilr kalirsn
Ismini unuttuğum diger canlar sizler nasilsnz çalışmalar ne alemde

Kızlar butun konusmalari okudum MinnakPortakal MinnakPortakal cnm ins iyi duusn iyi olsun yum gunune takilma illa o gunler hamile kalabilirsin die birsey yok sadece o zmnlar ihtimal biraz daha yuksek yoksa baska zaman hamilr kalamiyor degilsn ins tutmustur tutmadiysa da dedigin gibi Rabbim daha iyisini biliyor hyrlisi...
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara cnm snucunu merakla bekliyorum ina yukselmistir saglikla degerin ..
Genc_evli Genc_evli sen nasilsin kuzum
@CharlesDarwin cnm sende ins 2 3 ay sonra saglikla bi an once hamilr kalirsn
Ismini unuttuğum diger canlar sizler nasilsnz çalışmalar ne alemde
Canım çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Bende sabırsızlikla bekliyorum sonucun çıkmasını. Sen ne yaptın? Test yapicam diyordun? Bende bunu yaşadım önceki aylarda adet olmama rağmen test yaptım belki yerlesmedir diye

Selam tekrardan :)
Bugün regl günüm ya, avmnin tuvaletinde pedimin üstüne koymuş olduğum tuvalet kağıdına baktım hemen
Olmuşum adet tüh dedim neyse başka zamana kısmetmiş DİE teselli ettim kendimi
Meğer wcnin ışığından kırmızı leke sanmışım
Sora baktım aradan nerdeyse 5 saat geçmiştir
Leke hâlâ
Kahverengi gibi
Şimdi açık pembe oldu
Ama sökmüyor
Bir an önce sökse rahatlıcammm
Bunun sebebini biliyor MusunÜz?

Bugün regl günüm ya, avmnin tuvaletinde pedimin üstüne koymuş olduğum tuvalet kağıdına baktım hemen
Leke hâlâ
Kahverengi gibi
Şimdi açık pembe oldu
Ama sökmüyor
Selam canım. Genelde nasıl adet olursun? Aniden mi? Yoksa günlerce lekelenmen olur ve sokulursun? Ben mesela benimki 2-3 saatte leke başlar sonra hemen sokulurum. Eğer leke günlerce (2-3 gün) sürerse aklıma yerleşme lekesi gelir

Canım çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Bende sabırsızlikla bekliyorum sonucun çıkmasını. Sen ne yaptın? Test yapicam diyordun? Bende bunu yaşadım önceki aylarda adet olmama rağmen test yaptım belki yerlesmedir diye
Yapmadım bi daha test cnm negatifti çünki 1 kasimda randevum var bklm kasık agrilarim icin gitcem

Selam canım. Genelde nasıl adet olursun? Aniden mi? Yoksa günlerce lekelenmen olur ve sokulursun? Ben mesela benimki 2-3 saatte leke başlar sonra hemen sokulurum. Eğer leke günlerce (2-3 gün) sürerse aklıma yerleşme lekesi gelir
Teşekkürler
Yıllardır ilk gün tak diye sökülğyordu
Sadece iki aydır bir iki günde sökülğyor

Leke hâlâ
Kahverengi gibi
Şimdi açık pembe oldu
Ama sökmüyor
Her zman lekelenmeyle mi başlıyordu cnm adetin ins adet baslangici degildir de yerlesmedir ::)

X