Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar beklenen adet günümde yani dün verdiğim kan testi 100 çıktı çok şükür :) Fit mutlu anne Fit mutlu anne Genc_evli Genc_evli Sultansusultansu Sultansusultansu MinnakPortakal MinnakPortakal esmerim53 esmerim53 @Vuslat ne zaman ve diger unuttuklarım

Yaaaaaa inanılmaz sevindim katlaya katlaya yükselsin inşallah sakın düşünme stres yapma ağır iş şakın yapma dinlencen ama kendini dinlemicen sen artık bak ona göre :)).

Kızlar ben yine bir yoğunluğa doğru gidiyorum fırsat buldukça takip etmeye çalışıcam inşallah sizi kalbim sizinle ama inşallah bu başlıktaki herkes hamiş olsun bir sürü bebe olsun dünya nüfusunu patlatalım

:nazar::deli:
Günaydın kızlar beklenen adet günümde yani dün verdiğim kan testi 100 çıktı çok şükür :) Fit mutlu anne Fit mutlu anne Genc_evli Genc_evli Sultansusultansu Sultansusultansu MinnakPortakal MinnakPortakal esmerim53 esmerim53 @Vuslat ne zaman ve diger unuttuklarım
Allaaahhhhhhhhh oleeeyyyyyyy be olleeeyyyyy çok şükür çokkkk sevindim canımın içiiiiiiii :) Allahım sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallaaahhhhh bütün dualarım seninle tatlım korkma bu sefer herşey iyi olcak Allahın izniyle :) ani hareket yapmıyosun ağır kaldırmıyosun çok çok ayakta kalıp yorulmuyosun bol bol dinlen tamam mı yaaaa ne güzel ni haberle uyandım sabaha :) :anneadayı::KK200::KK200::nazar::halay::halay::halay::halay:

:nazar::deli:
Allaaahhhhhhhhh oleeeyyyyyyy be olleeeyyyyy çok şükür çokkkk sevindim canımın içiiiiiiii :) Allahım sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallaaahhhhh bütün dualarım seninle tatlım korkma bu sefer herşey iyi olcak Allahın izniyle :) ani hareket yapmıyosun ağır kaldırmıyosun çok çok ayakta kalıp yorulmuyosun bol bol dinlen tamam mı yaaaa ne güzel ni haberle uyandım sabaha :) :anneadayı::KK200::KK200::nazar::halay::halay::halay::halay:

Valla kızlar Genc_evli Genc_evli kuzum senin oğlun olacak :):) Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara kuzum senin de kızın olacak gibi hissediyorum. Bakalım başarlı bir tahmin yapmış olacak mıyım :):) İnşallah cinsiyet öğrendiğiniz zamanı da görürüz amiinnnnn..

İnşallah canım çok teşekkür ederim şimdi içim daha rahat çok şükür :) allah sana da nasip etsin en kisa zamanda inşallah

Cok sevindim hayırlı olsun :anneadayı:
Ben hâlâ inanamıyorum bugün sabah yine test yaptim :KK53:

Eklentiler

• 20181030_091125.jpg
    20181030_091125.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 57
Tebrikkk ederiimmmmmm çizgilerceeee :):):)

Belirtiler var mıydı? Bizi aydınlatın lütfennn :)

Kan tahlili yaptırmıştım ama işte hâlâ inanamıyorum. Adet günü kırmızılar gelmeyince hemen test yapmıştım oyle öğrendim valla belirti aramaya fırsat kalmadı. Ama şimdi sol kasığım ağrıyor . Kese henüz oluşmadı onu bekliyorum. Bu sürede inanmaya çalışıyorum :emir_bebek:

Kız sen kan vermeidn mi daha maşaAllah baya baya kontrol cizgisi kadar koyu nerdeyse

Ben herhalde doğurana kadar emin olamayacağım :halay:

Darısı tüm isteyenlere kızlar :dua:

Kan tahlili yaptırmıştım ama işte hâlâ inanamıyorum. Adet günü kırmızılar gelmeyince hemen test yapmıştım oyle öğrendim valla belirti aramaya fırsat kalmadı. Ama şimdi sol kasığım ağrıyor . Kese henüz oluşmadı onu bekliyorum. Bu sürede inanmaya çalışıyorum :emir_bebek:

Ben herhalde doğurana kadar emin olamayacağım :halay:

Darısı tüm isteyenlere kızlar :dua:
Amin cnm sende hayırlısıyla kucağına alirsn inşAllah :KK66:

X