Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar butun konusmalari okudum MinnakPortakal MinnakPortakal cnm ins iyi duusn iyi olsun yum gunune takilma illa o gunler hamile kalabilirsin die birsey yok sadece o zmnlar ihtimal biraz daha yuksek yoksa baska zaman hamilr kalamiyor degilsn ins tutmustur tutmadiysa da dedigin gibi Rabbim daha iyisini biliyor hyrlisi...
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara cnm snucunu merakla bekliyorum ina yukselmistir saglikla degerin ..
Genc_evli Genc_evli sen nasilsin kuzum
@CharlesDarwin cnm sende ins 2 3 ay sonra saglikla bi an once hamilr kalirsn
Ismini unuttuğum diger canlar sizler nasilsnz çalışmalar ne alemde
İyiyim çok şükür kuzum günleri geçiriyoz işte sen nasılsın napıyosun?

Ayyy kızlar ben üşüttüm herhalde.Kaynanacığım sağolsun 2 gün kaldı mikrobunu saçtı gidiyor :):) O kadar da soğan suyu içtim hee nerede benim doğal antibiyotiğim :KK70::KK70:Bugün göğüslerimde dolgunluk hissediyorum batma acıma değil de böyle psikolojik dolgunluk hah :) Bir de benim hususi sağ ya da sol kasığım değil de böylealt karnım ağrıyor anlamadım böyle sanki adet oluyormuşum gbi bişey akıyo gibi hissediyorum.Sabah ateşimi ölçtüm 36.2 belirtileriyazayım da önümüzdeki ay yaşadığımda off geçen ayda yaşamışım yaaa diyim:KK70: Çok şükür geçen ayki kasık ağrım yok. Ayyyyy kistlerimmi dökülüyor acabaaa

Kızlar ya perşembe günü çok meraktayim doktor ne dicek acaba yumurta takibi ni siz mi istiyorsunz yapio doktor kendimi yapior istege bagli

Saolun kızlar oldu cok sukur yegenim
Allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Bazı doktorlar çok ilgili kendi söylüyor bazılarına kendin söylesende umursamıyor. Benim ilk doktorum mesela çok komikti internette programlar var indir takip et dedi hemen değiştirdim o doktoru. Sen iste eğer düşünüyorsan

Fit mutlu anne Fit mutlu anne hadi hayırlısı olsun kuzum. Valla benim doktorum yaptı canım ya yumurta takibini ben çocuğum olsun istiyorum dedim 1 senede dolmuştu zaten doktorda yumurta takibi yaptı

Fit mutlu anne Fit mutlu anne hadi hayırlısı olsun kuzum. Valla benim doktorum yaptı canım ya yumurta takibini ben çocuğum olsun istiyorum dedim 1 senede dolmuştu zaten doktorda yumurta takibi yaptı

Kız ben seni te foruma üye olmadan önce eski başlıklardan biliyordum takip ediyordum. İlk belirtiler diye bir başlık vardı tee 2017 Aralıka ait orada falan okumuştum seni. O yüzden olduğunu duyunca o kadar sevindim ki. Kız sen tam yumurta kontrolü yaparken yumurtan kendiliğinden çatlamıştı dimi :):)

@bi prenses annesi doktor bana bir sene dene öyle gel o arada da kilo verirsin dedi yolladı :KK70::KK70:

Allah sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Bazı doktorlar çok ilgili kendi söylüyor bazılarına kendin söylesende umursamıyor. Benim ilk doktorum mesela çok komikti internette programlar var indir takip et dedi hemen değiştirdim o doktoru. Sen iste eğer düşünüyorsan
Amin Allah razi olsun cnm tamam oyle yapayim ins bklm pek sevememistim bu doktoru ama su an tek bos doktor da buydu gitcem bklm ne dicek

Ay işteyim becerip bahsedememişim :KK70::KK70:
Hahahahha :KK70: ay Allahım güldürdün kız beni :KK70: aynen ben 1 seneden beri buralardayım kuzum hamilelikte ilk belirtiler diye bi grup vardı oradaydım sonra herkes hamile oldu orda falan sonra ben işte geçen ay adetim bitti yumurta takibi yaptırdım 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim kuzum çok şükür ki hiç bi ilaç tedavi görmeden kaldım Allahım sizede nasip etsin inşallah :)

X