Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hemen yazarım kuzum :))) bu söylediklerin hamilelik belirtisi kuzum benimde öyle olmuştu yumurtlamadan hemen sonra kaşıklarda hafif hafif ağrı göğüslerde dolgunluk ve akıntı vardı ayyy hadi inşallah bu ay var sanki bişeyler :)))
KuZum yumurtlamak gününü kaçırdık yaaa o zamanlar hiç ilişki olmadı Geçen ay olmadığına çok emindim o kasık ağrısını tarif edemem sana oturduğum yerden sürekli sağ kasığım böyle deliniyor ayağıma vuruyordu çok şükür ara sıra yine zonkluyor ama o ağrı Yok. Bu ay solda ağrı hissettim zaten aha dedim soldan yumurtluyorum zaten doktor sağda pco görüntüsü var sol normal dedi. Cuma yumurtladığıma yüzde yüz Emin’im bizim ilişki yumurtlamadan 6 gün önce 5 gün önce ve 2 gün önce oldu en önemli günde olmadı buradan olur mu çocuk bilmiyorum şimdi belimde ağrı var göğüs uçlarım böyle sanki hafiften dolgunlaşıylr sanki kan gidiyor gibi hissediyorum çok hafif ağrım var sabah yine akıntım vardı afedersin vajina giriş tarafında ıslaklık şimdi biraz daha kuruyum çok şükür :) normalde ihtimal vermiyorum ama gönlümden geçen sanki var ve kız olacak gibi hissediyorum içim öyle diyor. Olmazsa üzülmem. Geçen ay yıkılmıştım ama bu ay böyle bir kabullenmişlik Allaha emanet hissi var huzurlu hissediyorum bilmiyorum :) hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Kızlar yaaa ben yine üşüttüm galiba. Bugün sabah kalktım kahvaltı ettik hiçbir şeyim yoktu. Sonra birden bir üşüme geldi böyle içim üşüdü ayaklarım üşüdü sanki ama bir yandan da sıcak hissediyorum üşüyüp sıcak hissetmek nasıl oluyorsa. Kalktım hemen kazak giydim. Böyle midem bir bulaşık tarif edemiyorum birden halsizlik çöktü uyku falan bastırdı böyle kafamı koymak istedim resmen. Şimdi o uyku hali geçti ama başımda bir ağırlık var hayaller gebelik hayatlar grip soğan kürü de yaptım hasta olmıyım diye ama uff yani :KK43:

Kasıklarim ayni ya dolu dolu agriyor belim de fena bklm perşembe günü gidicem doktora

Canım valla anlamadım. Bel ağrısı bende de var. Ara ara sanki regl olacakmış gibi ağrım oluyor. Geçen ay doktor yumurtan çatlamamış dediğinde özellikle sağ kasığımda ağrı vardı. Nasıl biliyor Musun böyle vzzzzz vzzzzz gibi sanki böyle minik elektrik veriyorlar gibi sızlıyordu ve bacağıma vuruyordu yani yattığım yerde bacak ağrısı ve o sızıyı hiç unutmuyorum. Ve o ağrı böyle kasığımın dış tarafında köşedeydi. Bu ay çok şükür ağrım Yok öyle ara ara vajinal ağrım oluyor rahim ağrısı mı desem öyle bişey ve sol kasığımda bir doluluk hissediyorum ama ara ara sürekli değil.

Bu belirttiler bende gecen ayda vardi bu ayda var bklm nolacak gecen ay kimyasaldi bu ayda bilmiom olmadi yuzde yuz umutlar kasıma kaldi

Canım valla anlamadım. Bel ağrısı bende de var. Ara ara sanki regl olacakmış gibi ağrım oluyor. Geçen ay doktor yumurtan çatlamamış dediğinde özellikle sağ kasığımda ağrı vardı. Nasıl biliyor Musun böyle vzzzzz vzzzzz gibi sanki böyle minik elektrik veriyorlar gibi sızlıyordu ve bacağıma vuruyordu yani yattığım yerde bacak ağrısı ve o sızıyı hiç unutmuyorum. Ve o ağrı böyle kasığımın dış tarafında köşedeydi. Bu ay çok şükür ağrım Yok öyle ara ara vajinal ağrım oluyor rahim ağrısı mı desem öyle bişey ve sol kasığımda bir doluluk hissediyorum ama ara ara sürekli değil.
Bnm bazen sol kasigimda bazen ikisinde de sızlıyor gibi adet zamaninda vajinal kısmın hafiften sizlar ya oyle belimin tam ortasi kopacak sanki felaket ağrıyor yatakta yatamiyorum düzgün donup duruyorum sabahlari midem hic bisey almiyor bulaniyor folik asit yapiyor belki bana bilmiorum halsizlik ayni devam bacaklarım falan hasta olursun da agriyor gibi olur ya halszlik oyle bilmiorum ya kimyasaldan dolayi bu ay cok halsizim zor geciyor ya da biraey var

Bnm bazen sol kasigimda bazen ikisinde de sızlıyor gibi adet zamaninda vajinal kısmın hafiften sizlar ya oyle belimin tam ortasi kopacak sanki felaket ağrıyor yatakta yatamiyorum düzgün donup duruyorum sabahlari midem hic bisey almiyor bulaniyor folik asit yapiyor belki bana bilmiorum halsizlik ayni devam bacaklarım falan hasta olursun da agriyor gibi olur ya halszlik oyle bilmiorum ya kimyasaldan dolayi bu ay cok halsizim zor geciyor ya da biraey var
KuZum sen bir doktora görün bence önemli bir şey olmasın. Ben uzun süre doktora gitmeyi düşünmüyorum

Rüyamda kontrole gidiyordm alttan muayene ediyor kan tahlili yapior 10.5 çıkıyor degerim :KK70: psikolojim bozuldu iyice ruyalarimda bile sacma seyler goruyom
KuZum ne bu acele senin de bir çociğin yok mu :) dur bakalım bir tane olduğuna göre diğeri de olur elbet :) stres yapma boşuna neden stres yapıyorsun rabbim başka sıkıntı vermesin. Çılgın seniii rahat bırak kendini darlama kendini bu kadar :)

Kizlar bugun dikislerim alindi dis gebelik oldugunu ogreneli tam 1 ay oldu ve sonunda bitti. Cok fazla giremedim buraya. Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara canim senin testi gordum cok sevindim hayirli olsun cok fazla konusulmus digerlerini okuyamadim :)

Kizlar bugun dikislerim alindi dis gebelik oldugunu ogreneli tam 1 ay oldu ve sonunda bitti. Cok fazla giremedim buraya. Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara canim senin testi gordum cok sevindim hayirli olsun cok fazla konusulmus digerlerini okuyamadim :)
Tekrar geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın inşallah. Çok teşekkür ederim canım allah isteyen herkese versin. Ne kadar korunma verdi doktor ?

X