Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın canım ama taktik kafaya bir kere :) Cuma günü kan testi yapmaya karar verdim. Pazartesi beklenen adet günü
Peki kuzum sen bilirsin yap bakalım inşallaahhhhh güzel sonuçlar çıkar haberini bekliyorum benimde bugün ilk Doktor Randevum var kuzum dua et kötü bişey duymayayım Allah’ın izniyle kalbim ağzımdan çıkacak :)

Günaydııııınnnn ay kızlar rüyamda kan vermişim tahlil değerimi bilr kagittan okudum 10.5 ti ha psikolojim vok bozuldu :)

Benim bugün beklenen gün şuan için ne gelen var ne giden heyecanla bekliyorum. O kadar alışmışım ki aylardır kırmızılar gelecekmiş gibi hissediyorum

Amin canım. Rabbim duysun sesimizi.

Benim de cesaretim yok yine negatif görürüm diye. Nisan ayından beri cok bunaldım her testte yeni bir umudum oldu ama artık gerçekten olumsuz etkileniyorum
Bende artık psikolojik olarak yıprandığımı hissediyorum.. Haziran ayından beri bekliyoruz bizde ama işte nasip olmadı henüz umarım bu ay Rabbim yüzümüze güler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…