Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ins cnm ama bnm adetim hic yogun gelmiyor ya gecen ay kimyasalda da orta dereceydi yine oyle bi tane ped bile dgstrmedim daha sabahtan bu yana onceden cok yogun gelirdi simdi iki gun orta 3. Gun hafif son 2 imgun de leke gibi gelio adetlerim boyle acaba bunun icin de doktora gitmeli miyim

canım ben daha genç kızken adet kanamalarımın yoğunluğu bi dönem böyle eskiye göre epey azalmıştı
jinekolağa gittim ama malum alttan muayene edemedi
ultrasonla baktı sadece hiç test vs istemedi
yolladı eve, sonraları yine eski yoğunluğa dönmüştüm
bence ciddi şikayetin yoksa doktora gitme strestendir
her doktora gittiğimizde bişey çıkıyo durup dururken
ama son karar senin tabi
bir de belli bi yaştan sonra da azalma oluyormuş miktarda

Bayadır boyle durum canım bekarken cok yogun olurdu benim de duzensizdj hemdr ama su an az geliyor evlendikten sonra düzene girdi hemde

Bayadır boyle durum canım bekarken cok yogun olurdu benim de duzensizdj hemdr ama su an az geliyor evlendikten sonra düzene girdi hemde
Canım hayırlsı böyleymiş seni takip ediyordum. Ben de testte pozitif görüp sora adet oldum. Elbette insanız ve üzülüyoruz ama, Böylesi hayırlısıymış bu ay deil diğer ay olur. Bende geçen ay çok stres yaptım. Buraya girip okudukça insan ister istemez aklı takılıyor stres oluyor. Çok düşünme bu ay oluruna bırak vakti zamanı gelince olacaktır. Allah hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin.

Reactions: 10N
Amin ins cnm aynen bu ay bende oluruna birakicam fazlada siteye girmesem iyi olacak snrm iyi ce kafam allak bullak oluyot

junes canım ovulasyon testi nasıl gidiyor koyu çizgiyi yakaladın mı. bende başladım ilk yapınca ince çizgi çıkıyor. Sonra yayılıyor gibi oluyor. ama bıraktığım gibi kalırsa birşey olmuyor yayılmıyor. sanırım elimde taşırken oluyor

kuzum selam, evet evet başladım ben bi kaç gündür yapıyorum
testi yapmadan önce düz bir zemine yerleştirdiğinden emin olmalısın veeee numuneyi damlattıktan sonra da kıpırdatmamalısın en 5 dk
dün ve önceki günlerde benimkiler de dağıldı
ama işyerinde yapıyorum wc’de zor oluyor işte

Bende işyerinde yapıyorum bakıyorum çizgi belirsiz alıp çıkıyorum 5 dk beklemedim çekebilirsem bende atayım foto

Bende işyerinde yapıyorum bakıyorum çizgi belirsiz alıp çıkıyorum 5 dk beklemedim çekebilirsem bende atayım foto
aynen her an birileri giriyor içeri kapıda sıra olacak diye panik yapıyorum, temizlikçi bayanlar filan oluyor wc’lerde bizim de rahat olmuyor
ama yine de en az 6 dk bekliyorum

Koyulaşma olmuş senin değil mi
daha tam olmamış gibi ama 1-2 güne olur herhalde bende çok iyi bildiğimden değil de işte iki çizginin de renginin eşit olması gerekiyormuş
sen de müsait olunca görsel atar mısın, bir de sen sat ne idi
benim 5 Ekim

aynen her an birileri giriyor içeri kapıda sıra olacak diye panik yapıyorum, temizlikçi bayanlar filan oluyor wc’lerde bizim de rahat olmuyor
ama yine de en az 6 dk bekliyorum
Bende yarından itibaren en az 5 dk bekliyim öğle arasına denk getiriyorum 12.30 gıbı falan yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…