Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun canım Rabbim tamamına erdirsin sağlıcakla.. Bat ne zaman, belirtilerin nelerdi, bir de kaç gün önce tekrar mı baktırmıştın?
canım çok teşekkür ederim. grip olduğum için ilaç kullanmam gerekiyordu. hiç umudum yoktu aslında . belirtim de yoktu.negatif olduğundan emin olmak için gittim. dün 3.82 çıktı sonuç bugün yine tekrarladım 16.12 Umarım sağlıkla ilerler.

canım çok teşekkür ederim. grip olduğum için ilaç kullanmam gerekiyordu. hiç umudum yoktu aslında . belirtim de yoktu.negatif olduğundan emin olmak için gittim. dün 3.82 çıktı sonuç bugün yine tekrarladım 16.12 Umarım sağlıkla ilerler.
Maşallah canım, Rabbimin lütfu .. Umudun bitti yerde umutlarımızı yeşertiyor.. Sağlıcakla gelsin miniğin.. Darısı bizlerin başına. Bir belirtin varmıydı peki diğer aylara nazaran

Maşallah canım, Rabbimin lütfu .. Umudun bitti yerde umutlarımızı yeşertiyor.. Sağlıcakla gelsin miniğin.. Darısı bizlerin başına. Bir belirtin varmıydı peki diğer aylara nazaran
çok şükür canım. inşallah en kısa zamanda sizlere de nasip olsun. yoktu canım belirtim belki de yeni olduğu için değerim de düşük zaten. bugün sadece kasık ağrılarım oluyor biraz.

teşekkür ederimm 5 gün var canım umarım öyle olur:) testere dişli aslan pençesini hormonlarımda bir sorun olmamasına rağmen kullanmaya başladım adetten sonra. onun da faydası olduğuna inanıyorum.:KK66:
Ooo baya varmış o kadar zamana bu değer çok iyi canım tebrikler :))) bu arada aslanpençesini nasıl kullandın?

Ay ne guzel ya hayrli olsun saglikla ilerler umarim bende gribim ilac kullanacam kullanmiom teste de erken die bekliorum

Kızlar ya gündüz peceteye acik pembe leke geldiginde de sol kasigmda agri hissetmistim yine kasık ağrım ve hafif alt karnımda agri var peceteye yine çok çok acik renk pembe leke geldi  yerlesme bu kadar acik pembe mi olur ki eger oyleyse ya da adet mi olcam acaba ya ;(

Kızlar ya gündüz peceteye acik pembe leke geldiginde de sol kasigmda agri hissetmistim yine kasık ağrım ve hafif alt karnımda agri var peceteye yine çok çok acik renk pembe leke geldi  yerlesme bu kadar acik pembe mi olur ki eger oyleyse ya da adet mi olcam acaba ya ;(
Benim bildiğim yerleşme çok açık pembe vey kahve olur

Kızlar ben 13 ekimde ovulasyon testi yaptım koyuydu ama C kadar değil sonra is yoğunluğu bidaha yapmadım. Dün yumurtlama günüydü,dışarı çıktım bi ovulasyon testi aldım ama bu sefer T daha açık önceliklerinden. Bu yumurtlama oldu mu demek?

Kızlar ben 13 ekimde ovulasyon testi yaptım koyuydu ama C kadar değil sonra is yoğunluğu bidaha yapmadım. Dün yumurtlama günüydü,dışarı çıktım bi ovulasyon testi aldım ama bu sefer T daha açık önceliklerinden. Bu yumurtlama oldu mu demek?
Evet canm ama en koyu gün ve sonraki 2 gün yani peşpeşe 3 gün değerlendirebilirsin

3 gün üst üste değerlendirdik. Ben ovu testi hic yapmadim onun icin pek anlamıyorum ama 3 gün önce koyu olan T çizgisi şimdi hafif :) inşallah yumurtlama çatlamıştır
Olmuştur o zaman inşallahhh o şekilde oluyor koyuyu gördükten sonra yavaş yavaş rengi açılıypr yani yumurtlama gerçekleşmiş

Ooo baya varmış o kadar zamana bu değer çok iyi canım tebrikler :))) bu arada aslanpençesini nasıl kullandın?
canım çok teşekkürler darısı sizlere inşallah en yakın zamanda :) saraçoğlunun kendi sitesinden sipariş etmiştim canım.bir bardak klorsuz suyu kaynattım.altını kısıp bir tatlı kaşığı aslan pençesini attım içine. üstünü kapatıp 5 dk demlendirdim.süzüp ılıklaşınca içtim canım.

X