Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK70: kızlar demin de ne kırmızı ne kahverengi arasi bi leke geldi adet mi oluyorum da sokulemiyor acaba ya :KK43: kafam karst

teşekkür ederimm 5 gün var canım umarım öyle olur:) testere dişli aslan pençesini hormonlarımda bir sorun olmamasına rağmen kullanmaya başladım adetten sonra. onun da faydası olduğuna inanıyorum.:KK66:
hayırlı olsun canım. sağlıkla al kucağına. O bitkiyi karışım mı yaptın?yoksa sadece onu mu kaynatıp içtin?

Kızlar arkadasmn testi bakarmisnz bi buarada kuzum beni hamilelikten silebilirsin iğne tutmadı bu ay bidahaki ay a kısmet Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara Screenshot_20181017-102138.png

Eklentiler

• Screenshot_20181017-102138.png
    Screenshot_20181017-102138.png
    182,5 KB · Görüntüleme: 37
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara canım beni de silebilirsn listeden adet oldum :KK43:
Canım çok üzüldüm, seni takip ediyordum ben de hamilesin diye düşünüp çok sevinmiştim ama nasip. Sen de benim gibi bi sürü belirti yaşadın. Ben de artık buraya yazıp kendimi gaza getirmek istemediğimden yazmıyordum. Seni görünce yazmak istedim

Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara canım beni de silebilirsn listeden adet oldum :KK43:
canım benim bende çok yorum yapmak istemedin seni üzmemek için ama benimde geçen ay hem reglim 1 gün önce geldi hem de senin babsettiğin belirtilerin hepsi vardı ama kısmet olmadı
ki ovulasyon günlerini değerlendirmemize rağmen
şimdi ovulasyon dönemindeyim 2. ay olacak işte deniyoruz daha
üzülme sen de elbet bir gün olacak, nasılsa evlatlarımız da var acele edip stres yapma

Canım çok üzüldüm, seni takip ediyordum ben de hamilesin diye düşünüp çok sevinmiştim ama nasip. Sen de benim gibi bi sürü belirti yaşadın. Ben de artık buraya yazıp kendimi gaza getirmek istemediğimden yazmıyordum. Seni görünce yazmak istedim
canım benim bende çok yorum yapmak istemedin seni üzmemek için ama benimde geçen ay hem reglim 1 gün önce geldi hem de senin babsettiğin belirtilerin hepsi vardı ama kısmet olmadı
ki ovulasyon günlerini değerlendirmemize rağmen
şimdi ovulasyon dönemindeyim 2. ay olacak işte deniyoruz daha
üzülme sen de elbet bir gün olacak, nasılsa evlatlarımız da var acele edip stres yapma
Hayırlısı dedim ya zaten bu ay baştan beri bi farklıydı yani bundan sonra bende belirti dinlemiycem buraya butun belirtilerimi bilerek yazdm hatta konu actim bu ay olmazsa zaten bu kadar belirtiye bi da belirti aramiycam die... Gerçekten de aramak istrmiyorum artik belirti psikolojik olarak cok etkileniyorum çünki zaten bugün cok ağrılı geçiyor ve acayip üşüyorum bi an önce bugün bitsin istiyorum

Hayırlısı dedim ya zaten bu ay baştan beri bi farklıydı yani bundan sonra bende belirti dinlemiycem buraya butun belirtilerimi bilerek yazdm hatta konu actim bu ay olmazsa zaten bu kadar belirtiye bi da belirti aramiycam die... Gerçekten de aramak istrmiyorum artik belirti psikolojik olarak cok etkileniyorum çünki zaten bugün cok ağrılı geçiyor ve acayip üşüyorum bi an önce bugün bitsin istiyorum
geçen ay benimde adetim bayağı yoğundu, öyle olması daha iyi ama temizleniyor içerisi dokular yenileniyor
sen griptin galiba bi de o yoruyor seni birazda
soğuk algınlığı da mide bulantısı yapabilir
dikkat kendine bence biz yeni yıla hayırlısıyla inşallah hamile gireceğiz görürsün bak:KK66:

X