Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese selâmmım

Bayağı yoğun günler geçirdik bakınamadım topigimize nasılsınız kızlar

Ben bu ay 18.gunumde tekrar regl oldum.Sancili ve aşırı kanamalı 6 gün .ama çok yoğundum doktora gidemedim.
Ovulasyon dönemlerim falan hep karıştı .
Yarından itibaren ovu testine bir başlayayım diyorum yine.Cok sıkıldım testlerden ama napalim mecbur.

Hepinizi özledim .
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara Fit mutlu anne Fit mutlu anne kızlar sizlere ayrı yazayım ne yaptınız varmı birşeyler .
Cook öptüm sizi

Herkese selâmmım

Ben bu ay 18.gunumde tekrar regl oldum.Sancili ve aşırı kanamalı 6 gün .ama çok yoğundum doktora gidemedim.
Yarından itibaren ovu testine bir başlayayım diyorum yine.Cok sıkıldım testlerden ama napalim mecbur.

Hepinizi özledim .
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara Fit mutlu anne Fit mutlu anne kızlar sizlere ayrı yazayım ne yaptınız varmı birşeyler .
Cook öptüm sizi
Merhaba canım. Hadi ya bende güzel haberler bekliyordum ama hayırlısı olsun bos ver. Ben iyiyim canım günleri degerlendirdik sonuç icin bekliyorum :)

Merhaba canım. Hadi ya bende güzel haberler bekliyordum ama hayırlısı olsun bos ver. Ben iyiyim canım günleri degerlendirdik sonuç icin bekliyorum :)
Inşallah güzel sonuçlar olur canım. Geçen ay o kadar umutluydum ki anlatamam.Sonra aşırı sancılı regl oldum ve serumluk oldum.Uzun zamandır öyle sancılı olmamıştım. Test yok doktor yok 2 3 ay bi rahat edeyim dedim kafamıza göre takildim bu seferde 18.gun aşırı sancılı kanamalı oldum.
Neyse Allah büyük.
Diyet nasıl gidiyor benimki harika.Demistim sana başladım diye 4.haftaya girdim 3 kiloya yakın verdim şükür .biraz toparladım kendimi.

Inşallah güzel sonuçlar olur canım. Geçen ay o kadar umutluydum ki anlatamam.Sonra aşırı sancılı regl oldum ve serumluk oldum.Uzun zamandır öyle sancılı olmamıştım. Test yok doktor yok 2 3 ay bi rahat edeyim dedim kafamıza göre takildim bu seferde 18.gun aşırı sancılı kanamalı oldum.
Neyse Allah büyük.
Diyet nasıl gidiyor benimki harika.Demistim sana başladım diye 4.haftaya girdim 3 kiloya yakın verdim şükür .biraz toparladım kendimi.
Bende geçen ay çok çok umutluydum. Ama kısmet canım. Benim düzenim işe başlayınca bozuldu valla hiç tartılmadım bile ne zamandir. Sen gayet iyi vermişsin valla

Herkese selâmmım

Hepinizi özledim .
Cook öptüm sizi
Hg cnm bende seni özledim :KK66: ins Rabbim gönlündekini teste gerek kalmadan verir ..
Bu ay bi sürü belirttiye rağmen adetim dün geldi benimde canım çok ağrılı oldu tek sevindiğim yanı yum gününü doğru tahmin etmisim akintdan belirledigim bat tarihi günü gününe tuttu ins Rabbim ne zmn uygun görürse nasip olacaktır diyorum ama bi süre siteye girmesem daha iyi diye de düşünüyorum

Günaydın arkadaşlar bata son 5 :) Yarın yumurta takibi yapması için doktora gdcm gitmsken kan tahlili de yapar mı acaba :KK66:

Kızlar ya gündüz peceteye acik pembe leke geldiginde de sol kasigmda agri hissetmistim yine kasık ağrım ve hafif alt karnımda agri var peceteye yine çok çok acik renk pembe leke geldi  yerlesme bu kadar acik pembe mi olur ki eger oyleyse ya da adet mi olcam acaba ya ;(
Ayy deme kiz Bende 20 sinde olucaktim 15nindenoldum hic anlam veremedim ama 2 gun surdu az az gelioo

wiha02 wiha02 nehirnil111 nehirnil111
kızlar dün ve bugünü paylaşıyorum
dün çift çizgiyi gördüm ama bugün 2. çizgi silik neden???
dün kü tam da kopkoyu kırmızı olmadan bugün hemen silik oldu
kafam çok karıştıııı artık ama yaaa:KK12::KK12::KK12::KK12:

Eklentiler

• 23156831-8F84-4845-9C64-7A13D575E6EC.jpeg
    23156831-8F84-4845-9C64-7A13D575E6EC.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 36
wiha02 wiha02 nehirnil111 nehirnil111
kızlar dün ve bugünü paylaşıyorum
dün çift çizgiyi gördüm ama bugün 2. çizgi silik neden???
dün kü tam da kopkoyu kırmızı olmadan bugün hemen silik oldu
kafam çok karıştıııı artık ama yaaa:KK12::KK12::KK12::KK12:
Merhaba, dünkü pozitif bence, tam koyuluk testin saati, sıvı alımı gibi sebeplerle belli olmamış olabilir. Bugün de silikleştiğinden sanıyorum çatlamış olarak değerlendiriliyor. Bugünü de değerlendirin isterseniz. Bence yarın da tamamen silikleşmiş olur.

Merhaba, dünkü pozitif bence, tam koyuluk testin saati, sıvı alımı gibi sebeplerle belli olmamış olabilir. Bugün de silikleştiğinden sanıyorum çatlamış olarak değerlendiriliyor. Bugünü de değerlendirin isterseniz. Bence yarın da tamamen silikleşmiş olur.
merhabalar, ben de ama bugün daha da koyulaşır diye dünü değerlendirmedim özellikle oysa ki, tühh
artık bu akşam kısmet olursa
ama regli bitince o tarihten beri gün aşırı devam ettik çalışmalara:KK51:

merhabalar, ben de ama bugün daha da koyulaşır diye dünü değerlendirmedim özellikle oysa ki, tühh
artık bu akşam kısmet olursa
ama regli bitince o tarihten beri gün aşırı devam ettik çalışmalara:KK51:
Zaten doktor da bana gün aşırı olsun demişti, o zaman zaten kaçırma gibi bi durum yok, hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

X