Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kiz yormaya fırsatım yok zaten gribim aksama kadar halsizlikten yatıyorum bi tuhafim vala beni bu ay kızım cok etkiledi hala inatla karninda kardesim büyüyor demi dio ins hayrlisiyla vardr ya

Benim umutlar dun gece tükendi malesef.pembeler kahverengiler geldi hem de iki gun onceden.cok moralim bozuldu hatta aglamaktan gozlerim şişti
üzülme canım benim, Allah ne zaman nasip ederse artık
sabırla beklemeliyiz, nasip ne zamansa
olmuyorsa inan ki bir hayırı vardır ondan

Kiz yormaya fırsatım yok zaten gribim aksama kadar halsizlikten yatıyorum bi tuhafim vala beni bu ay kızım cok etkiledi hala inatla karninda kardesim büyüyor demi dio ins hayrlisiyla vardr ya
İnşallah gebesindir canım. Benim de oğlan senin kız gibi devam ediyor. Karnımda yine bebek çizmiş az önce. Hiç yanında öyle birşey de konuşmadık. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Canım benim üzülme stres yapma, inşallah tez zamanda Rabbim nasip eder sana ve isteyen herkese de. Kaç aydır deniyorsun. Ovulasyon falan kullandın mı
3 aydir deniyoruz bu ay ovulasyon takibi de yapmıştım anlamadim niye boyle oldu.o kadar moralim bozuk ki bu saat oldu daaha agzima bi lokma koymadim canim.istemiyor

3 aydir deniyoruz bu ay ovulasyon takibi de yapmıştım anlamadim niye boyle oldu.o kadar moralim bozuk ki bu saat oldu daaha agzima bi lokma koymadim canim.istemiyor
bak ben de aynı durumdayım üstelik 5 ay oldu ama hayatının merkezi yapma sakın bu olayı. Allah korusun bak ters teper. Ben en çok ondan korktuğum için artık takmıyorum.

Ya ben ekim 20 de olycaktim ama dun yani 15 ekim aksami kanamam gelmeye basladi acaba neden erken oldu 26 ci günü ben 30 gunde bir olurum sasirrimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…