Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar 19unda kadın doğuma randevm var 1 kaç aydır denyrz deynce yumurta takibi vermemsti doktor. Şimdi 1 yıldır denyrz dicem yumurta takibi yapsn diye 7 gün kaldı batıma aslnda bilemiyorm. 3 4 aydır denyrz ve 33 yasndym beklerken 35 olcam

Arkadaşlar 19unda kadın doğuma randevm var 1 kaç aydır deniyorz deynce yumurta takibi vermemsti doktor. Şimdi 1 yıldır denyrz dicem yumurta takibi yapsn diye 7 gün kaldı batıma aslnda bilemiyorm. 3 4 aydır denyrz ve 33 yasndym beklerken 35 olcam
Canım merhaba bende seninle aynı yaştayım ve 5 aydır deniyoruz. hormon testleri yaptırdım çünkü ne var ne yok görmek istedim. bana soracak olursan doktora 1 yıldır deniyoruz deme. Çünkü senin evlilik durumuna göre tedavi yöntemi şekillenecek.Mesela benim yumurta rezervim az çıktı.Onun için 2 ay daha deniycem ve olmazsa aşılama yöntemine yada çatlatma yöntemine gidecek. 1 yılı gecince de tüplerime bakılacak.hepsi aşama aşama oluyor canım.

Benim umutlar dun gece tükendi malesef.pembeler kahverengiler geldi hem de iki gun onceden.cok moralim bozuldu hatta aglamaktan gozlerim şişti:KK61:

Niye kimse bisey yazmiyor bana bi teselli bile yazan yok
canım ne kadar oldu deneyeli bilmiyorum ama bunun pek önemi yok aslında. Her şey kısmet.Biraz rahat olmak lazım gerçekten. Bu aya kadar ben de çok kafama takıyordum ama hep daha kötüsü oldu. Sana bir örnek vereyim, bu ay progesteron ölçümüne gittim ,yumurtlama olmuş mu diye değerlerime bakıldı ama olmadığı için kist oluşmuş .Şu an onu eritmek için ilaç kullanıyorum.Yani diyeceğim o ki ne kadar çok üstüne düşersen Allah başka şeyle sınıyo. ve artık ne ovu testiyle uğraşıyorum ne de yumurtlama günüm diye kendime görev ediyorum. Bu ay itibariyle artık her şeyi akışına bıraktım.Sen de dene:KK49:

Canım merhaba bende seninle aynı yaştayım ve 5 aydır deniyoruz. hormon testleri yaptırdım çünkü ne var ne yok görmek istedim. bana soracak olursan doktora 1 yıldır deniyoruz deme. Çünkü senin evlilik durumuna göre tedavi yöntemi şekillenecek.Mesela benim yumurta rezervim az çıktı.Onun için 2 ay daha deniycem ve olmazsa aşılama yöntemine yada çatlatma yöntemine gidecek. 1 yılı gecince de tüplerime bakılacak.hepsi aşama aşama oluyor canım.
Iste ondan da ceknyrm aslında benim tüm tahliller temiz cıktı folikulde yumurtada çok iyi demsti. Sadece takip yapsa yeter aslnda sonra eşim de gider tahlil için ama bilemedm çok mu sabirszm yaş konusuda tedirgin edyr

Iste ondan da ceknyrm aslında benim tüm tahliller temiz cıktı folikulde yumurtada çok iyi demsti. Sadece takip yapsa yeter aslnda sonra eşim de gider tahlil için ama bilemedm çok mu sabirszm yaş konusuda tedirgin edyr
yumurta rezervin ve fsh iyiyse sıkıntı etme kendine.Benim ikiside sorunlu ama Allaha bıraktım her şeyi.

dayanamayıp 10 gün kala test yapanlardan oldum kalplerimiz gibi tertemiz bir test çubuğu oluştu. biliyorum çok erken ama dayanamadımmm :63::KK47::KK49::dua::oha: umutları tükettikmi hayırrr:KK73:

Onlar hakkında bisey demedi ıste bana da. Bir diyeyim yapmazsa özele gitsem yaparlr sanırım. Rabbim verir inşallah hepimize
amin canım. hormon değerlerine baktırmak istiyosan özele git istersen.Aile hekimi de yapıyo diye duydum. Ben açık açık söyledim ne var ne yok görmek istediğim için geldim diye.

Kızlar demin sol kasigima tatli bi sanci girdi hala devam ediyor tuvalete gittim peceteye cok acik pembe leke geldi ayy hic adetim lekelenmeyle baslamaz aslinda ama acaba adet mi olucam ki kafam karsti

Akıntı takibime gore 4 gun erken yumurtladim diorum ben hatta 17 ekim bat olarak hesapladim ama uygulamaya gore falan 21 ekim çıkıyor bat
Ayyy hadi inşallahhhh yerleşme kanamasıdır canım benim o kadar çok istiyorum ki senin hamile olmanı tabi buradaki herkes hamile olsun inşallah ama senle bat tarihlerimiz aynı ya ondan o tatlı ağrılar bende de oluyodu kuzum yorma kendini fazla sen yinede dikkat et kendine

X