Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar grip oldum ben. İlaç kullanmam gerekiyordu.beta hcg baktırdım.bata daha 6 gün var.3.82 çıktı değerim sizce yükselir mi? genelde 0 çıkıyordu hep.
Bence ilaç alma canım daha varmış gününe yükselebilir ki inşallahhh yükselir ama ıhlamur içebilirsin içine bi dilim limon koy o rahatlatır seni

Bence ilaç alma canım daha varmış gününe yükselebilir ki inşallahhh yükselir ama ıhlamur içebilirsin içine bi dilim limon koy o rahatlatır seni
inşallah canım:) tebrik ederim seni de çok sevindim.yazamasamda sürekli hep takip ediyordum. sağlıkla gelsin bebeşin darısı hepimize inşallah :)

Yaa allah razı olsun canım benim :) amiinnnn inşallah sende sağlıcakla al kucağına rabbim acılarını göstermesin inşallahhhh. Sen bat ne zamandı kuzum ? Kese falan gördün mü ?
amin canımmm. bat bugün kuzum erken yumurtlamaya göre. döngü değişiyomuş öyle duydum :) daha gitmedim doktora dayanabilirsem 15 gün sonra gitmeyi düşünüyorum 6 haftalık oluyoruz allahın izniyle inşallah hem bebişimi görürüm hemde kalp atışını duyarım ❤️ ❤️

amin canımmm. bat bugün kuzum erken yumurtlamaya göre. döngü değişiyomuş öyle duydum :) daha gitmedim doktora dayanabilirsem 15 gün sonra gitmeyi düşünüyorum 6 haftalık oluyoruz allahın izniyle inşallah hem bebişimi görürüm hemde kalp atışını duyarım ❤️ ❤️
Amaannn herkes farklı bişi söylüyor:) 34 çıktıktan sonra bidaha baktırmadın mı canım ? Doktor bana Çarşamba günü bidaha kan testi yaptır dedi. Ayy en güzeli aslında kuzum inşallaahhh görürsün canım:)

Amaannn herkes farklı bişi söylüyor:) 34 çıktıktan sonra bidaha baktırmadın mı canım ? Doktor bana Çarşamba günü bidaha kan testi yaptır dedi. Ayy en güzeli aslında kuzum inşallaahhh görürsün canım:)
yarın sabah sağlık ocağına gidicem mecburi kayıt başlanması lazım bir daha gebe kalırsan mutlaka haberimiz olsun dosya açıyoruz demişti heralde gerekli testler yapılıyomuş yarın kan testinden sonra ne kadar artmış anlaşılır inşallah 9 ay güzelce artar sonunda kucağımıza hoop diye doktorlar atarlar :-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

yarın sabah sağlık ocağına gidicem mecburi kayıt başlanması lazım bir daha gebe kalırsan mutlaka haberimiz olsun dosya açıyoruz demişti heralde gerekli testler yapılıyomuş yarın kan testinden sonra ne kadar artmış anlaşılır inşallah 9 ay güzelce artar sonunda kucağımıza hoop diye doktorlar atarlar :-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Evet kuzum güzel güzel artmıştır inşallahhh :) ayy amiinnn amiinnn kuzum:)

Kızlar bi bakarmsnzKızlar ya doktorum birşey söylemedi ama ben çok merak etmiştim geçen aydan hormon tahlil sonuçlarım bide siz göz atın isterimm
fsh7,68
Lh 19,2
Prolaktin 5,12
Serbest t4 1,1
Tsh 2,77
Estradiol 30.7
Canım merhaba, bildiğim kadarıyla lh nin fsh den yüksek olması pko olduğuna işaret oluyor. İnşallah hafif düzeydir.

Eki Görüntüle 2198186 Kızlar bugün öğlen yaptım OVULASYON TESTİ ama silik çıktı ve 10 dakikayı geçti biraz
Koyu olması gerekiyor diyo nette ama
Gebelik testi gibi hafif çıkması yeterli değilmiş doğru mu
Canım merhaba :)
Evet ovulasyon testi gebelikten biraz farklı . Daha koyulaşabilir testin bence.
Yapmadan birkaç saat önce sıvı almamaya ve bir şeyler yememeye çalış ,tuvalete çıkma .
Ben en doğru sonucu sabah ilk örnekle alıyordum . Çok denedim :)
Ama ilk örneğin yanlış sonuç verdiğini de yazanlar olmuştu burda .
Günün aynı saatlerinde yapmaya çalış mümkünse bir akşam bir sabah .
Gördüğün en koyu gün 12-24 saat içinde yumurtan çatlayacak demektir bu saat aralığına göre ilişkini değerlendir :)

X