Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2198186 Kızlar bugün öğlen yaptım OVULASYON TESTİ ama silik çıktı ve 10 dakikayı geçti biraz
Koyu olması gerekiyor diyo nette ama
Gebelik testi gibi hafif çıkması yeterli değilmiş doğru mu
Hic bilmiyorum canim.ben de gebelikte bi cizgi yok ama ovulasyonda silik de olsa cikiyor suan.bat a 2 gun var hayirlisi bakalim

Progestan düşük tehlikesine karşı önlem Amaçlı mı canım. Doktoru mu dedi? Önceden var mıydı bir düşüğün? Benim de üç ay önce düşük oldu da , olaki hamile kalırsam merak ettim canım
Yok çok şükür ilk hamileliğim olcak Allah nasip ederse kuzum adet ağrılarım var kramplar çok oluyo diye 100 Mglık başlattı sabah akşam

Canim ben.sana bisey soracam.benim bat gunum senden bir gun once 17 ekim.ve suan bende acayip adet sancilari var yani sanki her an olacak gibiyim.sende de bu sekilde bi durum var mi.suan.goguslerde agri şişlik karin agrisi kaşık ağrısı.yuzde sivilcelenme falan ne bileyim.ya da şöyle sorayim senin her zamanki.adet belirtinden farkli bi belirtin oldu mu
Canım yazacaktım belirtileri unuttum k.bakma Benim yumurtlamadan 3 gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı şişti göğüslerim zaten ağrıda yumurtlamadan beri devam etti aynı regl ağrısı bitek bazen rahmimin orası ve karnımın altına kramp tarzı giriyordu hep öyle uyku hali falan olmadı ama halsizliğim çok vardı hala var akşamlarıda karnımda şişkinlik oluyodu ama geri kalan aynı adet dönemi gibiydi

Anladım canım demek tedbir Amaçlı başlattı doktor iyi hadi inşallah sağlıcakla büyüsün göbüşünde, sağlıcakla gelsin kucağına canım :)
Evet canım tedbir amaçlı amiiinnn inşallah tek isteğim şu an o Allahım sizede hayırlı zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah :)

Canım yazacaktım belirtileri unuttum k.bakma Benim yumurtlamadan 3 gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı şişti göğüslerim zaten ağrıda yumurtlamadan beri devam etti aynı regl ağrısı bitek bazen rahmimin orası ve karnımın altına kramp tarzı giriyordu hep öyle uyku hali falan olmadı ama halsizliğim çok vardı hala var akşamlarıda karnımda şişkinlik oluyodu ama geri kalan aynı adet dönemi gibiydi
hmm sagol canim.cevap yazdigin icin.bende gogus agrisi birkac gundur var yani.ayni adetime yaklaştığımda oldugu gibi.bakalim hayirlisi olsun benim bu ay tek.fark su oldu yumurtlamadan itibaren ne kasik agrim dindi ne bel aggrim.sirtim da agriyo bunlar olmazdi bende bu kadar erkenden baslamazdi en.azindan insallah hayırlısiyla hamisimdir ben de sizlerle paylasirim burdan

Kızlar herkse merhaba.
Benim de bat 26 ekim. Çok heyecanlıyım ve umutluyum. 7 ay kadar ince düşük yapmıştım. Kendimi ancak topladım. Bu ay bıraktım korunmayı. Bakalım ne olacak. Çok çok heyecanlıyım hayırlısı olsun. Umarım bu sefer sağlıkla alırım kucağıma.
Hamilelik haberi alanların da gözü aydın :anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:

oyy taze annem benimmm :KK200:
vallahi kuzum sana dedim ya bunların hepsi bende de vardı çoook sevindim allah sağ salim kucağına aldırsın inşallah :KK200::KK200::anneadayı:
Yaa allah razı olsun canım benim :) amiinnnn inşallah sende sağlıcakla al kucağına rabbim acılarını göstermesin inşallahhhh. Sen bat ne zamandı kuzum ? Kese falan gördün mü ?

hmm sagol canim.cevap yazdigin icin.bende gogus agrisi birkac gundur var yani.ayni adetime yaklaştığımda oldugu gibi.bakalim hayirlisi olsun benim bu ay tek.fark su oldu yumurtlamadan itibaren ne kasik agrim dindi ne bel aggrim.sirtim da agriyo bunlar olmazdi bende bu kadar erkenden baslamazdi en.azindan insallah hayırlısiyla hamisimdir ben de sizlerle paylasirim burdan
Onlar bende de var kuzum belim sırtım kopuyor resmen bide sürekli akıntım var inşallaahhhh kuzum iyi haberlerini bekliyoruz

X