Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yumurta rezervim az 0,97 ama bu bizim için yeterli dedi doktor. gebe kalmaman için neden yok dedi ama bakalım. Allah ol derse olur biz ne yapsak boş.

öyle canm elimizden geleni yaptıktan sonrası Allahım takdiri, hayırlısıyla hayırlı evlat versin hepimize inşAllah

Canım kan verdim bekliyorum sonucunu yitirme ümidini bazen idrara geç düşebiliyor rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah ben 1 sene 2 ay sonra gördüm bu çizgiyi
Canim.benim insallah ya.dua et bana da benim de 15 ay oldu.gerci cocuk isteyeli 3 ay oluyor ama insan korkuyor.biliyorsun.guzel haberlerini bekliyoruz:KK15:

kızlar merhaba,

benim adetime 3 gün var. ama kasıklarımda bi ağrı belim de ağrı var göğüslerim acıyor. akıntım var. adetime yakın hiç böyle belirtilerim olmuyordu. yumurtlama haftamda her gün birliktelik yaşadık. korunmasız. ayrıca folik asit kullanıyorum. sizce hamile olabilir miyim? bilgilendiriseniz sevinirim.
ne zaman doktora gitmeliyim yada ne zaman normal testlerde hamile olduğum çıkar ??? lütfen kızlar yardımcı olabilir misiniz?

kızlar merhaba,

benim adetime 3 gün var. ama kasıklarımda bi ağrı belim de ağrı var göğüslerim acıyor. akıntım var. adetime yakın hiç böyle belirtilerim olmuyordu. yumurtlama haftamda her gün birliktelik yaşadık. korunmasız. ayrıca folik asit kullanıyorum. sizce hamile olabilir miyim? bilgilendiriseniz sevinirim.
ne zaman doktora gitmeliyim yada ne zaman normal testlerde hamile olduğum çıkar ??? lütfen kızlar yardımcı olabilir misiniz?
Canim hamile olabilirsin.ben de seninle ayni.durumdayim iki gun.kaldi bat a.her gun.test yaoiyorum cizgi falan yok.ama herkesinki.idrarda hemen cikacak diye bi kural da yok.adeti bekleyecez oyle bakacaz gec gebelik olabilir hormonlarla alakali bi durum olabilir.zaten.once kanda 10 gun.sonra idrarda cikiyor normalde.o yuzde beklemekte fayda var

Canim hamile olabilirsin.ben de seninle ayni.durumdayim iki gun.kaldi bat a.her gun.test yaoiyorum cizgi falan yok.ama herkesinki.idrarda hemen cikacak diye bi kural da yok.adeti bekleyecez oyle bakacaz gec gebelik olabilir hormonlarla alakali bi durum olabilir.zaten.once kanda 10 gun.sonra idrarda cikiyor normalde.o yuzde beklemekte fayda var
anladım canım çok saol birde geçen hafta çok gaz ve ishal durumum vardı ? beniim gibi olan var mı ? allah kimseye aratmasın ben herkez için dua ediyorum. inşallah ekim ayı hepimizin duaları kabul olur cnm

Kızlar bi bakarmsnzKızlar ya doktorum birşey söylemedi ama ben çok merak etmiştim geçen aydan hormon tahlil sonuçlarım bide siz göz atın isterimm
fsh7,68
Lh 19,2
Prolaktin 5,12
Serbest t4 1,1
Tsh 2,77
Estradiol 30.7

Maşallah canım ya çok güzel çıkmış kat kat yükselsin sağlıcakla inşallah. Folik asit kullan canım, kendine de dikkat et, hı bu arada bize de dua et tatlı annecik :anneadayı::anne::KK200::nazar::nazar::nazar:
Gerçekten dualarımdanız canım Allahım hayırlı zamanda bu heycanı herkese yaşatsın çok farklı bişey bende inşallah hayırlısıyla kucağıma alırım hem heyecan hem korku hepsi bir arada :) kullanıyorum kuzum bide progestan kullanacam adetime 3 gün var daha regl ağrılarım var hayırlısı olsun inşallah kuzum

Bat ne zmndi kız yeminle hic heyecn meyecan kalmadı bende iyice modum düştü ailesel sıkıntılar var birazda moralim sıfır üstüne hastayim bi de :KK43: cok yorgun hissediyorum kendimi
18 Ekim kuzum. Ama öyle deme kuzum Allahım bir an önce ailene huzur versin belki hamilesin sende sıkıntıya strese girmemeye çalış o yorgunluk bitkinlik bende de var kuzum

Gerçekten dualarımdanız canım Allahım hayırlı zamanda bu heycanı herkese yaşatsın çok farklı bişey bende inşallah hayırlısıyla kucağıma alırım hem heyecan hem korku hepsi bir arada :) kullanıyorum kuzum bide progestan kullanacam adetime 3 gün var daha regl ağrılarım var hayırlısı olsun inşallah kuzum
Progestan düşük tehlikesine karşı önlem Amaçlı mı canım. Doktoru mu dedi? Önceden var mıydı bir düşüğün? Benim de üç ay önce düşük oldu da , olaki hamile kalırsam merak ettim canım

Sağol canım amiinn darısı başına inşallah
Canim ben.sana bisey soracam.benim bat gunum senden bir gun once 17 ekim.ve suan bende acayip adet sancilari var yani sanki her an olacak gibiyim.sende de bu sekilde bi durum var mi.suan.goguslerde agri şişlik karin agrisi kaşık ağrısı.yuzde sivilcelenme falan ne bileyim.ya da şöyle sorayim senin her zamanki.adet belirtinden farkli bi belirtin oldu mu

X