Ekim anneleri göbüşleri görelimm

teşküür kıslar ya benim göbüş de nihayet çıkmaya başladı gibi ama yine de hamiş bluzleri giyince pek belli oolmuyo o yüzden illaki göbek göstermek için normal body giymek gerekiyo
opnarancım o nasıl oluyomuş ki bu zamana kadar yalancıktan mı hamileymişin de şimdi hamilesin diyolar:roflol::roflol:

kızlar bugünde ben göndereyim dedim göbişimi dün gece çektim fotosunu. 28 haftalığız burda.

oyy oy maşallah hepinize ay çok güzel çıkmışınız hepiniz kevser anacım topmu koydun karnına. bende çekicem resmimi heveslendim wallahi allah nazardan korusun hepinizi...

kızlar bugünde ben göndereyim dedim göbişimi dün gece çektim fotosunu. 28 haftalığız burda.

canım maşallah ne güzel çıkmış öyle göbeğinde son aylardaki gibi epey fırlamış bizde bugün 25 haftaya girdik ama benim çok aşırı değil karnım senden epey küçük allahım sağlıkla doğurmayı nasip etsin hepimize o yolda kimseyi yalnız bırakmasın rabbim,kendine dikkat ey canım.

sorma canım. bitek göbek ileri doğru gidiyor bende. ama karnım başladı bile çatlamaya.

maşallah canım ne güzelde büyümüş göbüşün özendim valla ben 26. haftamdayım ama dahaa göbek deliğim bilem dışa doğru çıkmadııı
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallh

yok valla bu karından demir çıkar defne çıkmazz..sende incili patikleri çakıla yollarsınn..celene yollarsın diycem ama onunkide cemm olabilirmişş:roflol:

yok valla bu karından demir çıkar defne çıkmazz..sende incili patikleri çakıla yollarsınn..celene yollarsın diycem ama onunkide cemm olabilirmişş:roflol:

yok yokkk yollamaya kıyamaz daa demirin bebişine saklar o zaman yerimseniben

aaaa kızımı oğlan yaptılar iki dakikada valla kızacak kızım şimdi size. ayol doktor şeyini bile gösterdi.

sorma canım. bitek göbek ileri doğru gidiyor bende. ama karnım başladı bile çatlamaya.

ayy canım benim dikkat et bol bol yağlı ürünler kullan bir arkadaşım LİERAC tan çok memnun kalmıştı bilmiyorum mutlaka kullanıyosundur bişey gerçi.göğüs uçlarına çok dikkat et biz biraz kocakarı usulü ama babaannem derdi tecrübeyle denenmiş hamamotu vardır eczanelerde aktarlarda satılır işte o onu yapıyoruz göğüsüme haftada 1 veya 2 iyi geliyormuş çünkü karın neysede göğüs çok önemli naparız sonra emziremezsek dimi yaaaaaaaaaaaa:))canım şu topik denen nesneyi nasıl beceriyorsunuz eğer zor değilse tarif edermisin.

bende lierac kullanmıştım oğluma hamişken ama 3.5 aylıkken çatlamaya başladım toplam 12 kilo almıştım göbek deliğimi geçmişti çatlak vücut çatlamaya müsaitse durduramazsın drum öle dedi gerçektende öle oldu kremledim ama faydasını görmemiştim

teşekkür ederim burçin cim valla sizin güzel yorumlarınızla mutlu oluyom
insan kendini ilk defa bu kadar şiş görünce iyice duba oldum diyo ama demek ki iyi normal gidiyomuşum diyip seviniyom
canım sende ekle de göbüşünü senin minik fındığı da görelim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…