Ekim anneleri göbüşleri görelimm

edhak celen maşallah şekerim göbüşlerinize,ama eldak o ne bacım kıı kücücük valla benim göbüş mü çok büyük acabafisfisfis,çift katlı otobüs gibi oldum sırnaşık şeysırnaşık şey

Son düzenleme:

kızlar meleğimle 28 hafta 5 gunluk halımız (yoğun istek üzerine popomuda çektım:)

bugün oğluşumla 28+3 üz:teytey::teytey:

Son düzenleme:
kısım bu ne yaa..alahım şişkoyumm ben yaasenağlamasenağlama

Son düzenleme:
yaa var ya işte göbüşş..son fotoda belki biraz daha bellidir.ortaya çıkması için elimden geleni yaptım.8 köşe çektim o fotoyu.ama kiloların nereye gittiği daha ii belli olmuştur artık:icecream:

hayalkız senin göbüş de çok şeker duruyo hayatım.ama popiş benimkinin yanında küçük kalıyo..demiştim yandan bakınca ördek gibi duruyom diye:çok üzgünüm:

üzülme hayatım :teselli:
biz normaliz bikere:dilcikar:
o zayıf :dilcikar:

ya valla billa zayıf değilim..hani zayıf olupta kendine takıntı yapıp kiloluyum diyen tipler vardırya asla öyle değilim..şuan kaç kilo olduğumu bilseniz öyle demezdiniz:dilcikar::dilcikar:

aaaaaaaaaa
fenalık geldii göbeyi büyük olan yokmu anacım onlar koysun resimlerini. ben bunlara bakarken fenalık geldi bana. ne len bunlar böleee göbek dieee koyuyolar bide resimlerini. anacım ben bunları görünce benim 9. ayımı geçmişimde kızım yaşını doldurmayı bekliyomuş gibi duruyo karnımda 12 aylık gibiyim kıssss.
yeter büyük göbişli bi allahın kulu yokmu? popişlerimden zati bahsetmek bile istemiomm
ama size şöle anlatiiim.
göbiş 12 aylık popiş 11 aylık :enbuyukkk:
:roflol:

phatosh cum valla göbüşün çok güzel bakma sen bunlara anlamıyolar popo su büyük olanın psikolojisinden
ben bugün dr uma söledim göbeğim küçücük 4 aylık gibi ama popo mun maşallahı var 9 aylık diye (tabi tam böle sölemedim) gayet iyisin dedi vücut orantılı alır sadece göbeğe almamışın ne güzel dedi ama kız senin karnın benden de küçük herhalde

tatlım burda biraz daha belli gibi.öteki resimde daha küçük çıkmış.ama evet yinede çok büyümedi sanırım.orantılı alıyoz herhalde..yoksa aldım yani 9 kilo

tatlım burda biraz daha belli gibi.öteki resimde daha küçük çıkmış.ama evet yinede çok büyümedi sanırım.orantılı alıyoz herhalde..yoksa aldım yani 9 kilo

aynı ayda olduğumuza inanamıyorum yaaaa senağlama
benimkisi ikiz olmasın:uhm: ben hiç göstermeyim ozaman aman mazallah erken doğum falan yaparsınız görünce:jeyyar:

ooyyy kızmaa leeyynnn:1hug: senden hemen sonra biri koyduysa sennki kaynamıstır ortada..yoksa bu göbüş es geçilmezdi.maşşalaha.s.

AMA KIMSE BIZE YORUM YAPMAMIŞ AŞKOLSUNklava:klava:

evet ya fatoşun olmyan göbeği moralimi çok bozduu sayfayı bida açmadımmsenağlama

çok güzel göbüşünüz popoyu koymasanda olurmuş gülüm sade göbeğine almışşsınn..sarı lacivert kostüm olmamış ama 10 üstünden 9sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…