Ekim anneleri göbüşleri görelimm

hay maşallah göbüşe bakın harbiden inmemiş seninki daha ..anam sen 42.haftada doğurursun gali bütün çiçek sulamalar çiş tutma egzersizleride yalan oldu:roflol:

çıtırcım maşallah göbüşüne ama gerçekten en so fotonla bi fark göremedim bu gidişle sona senle ben kalcaz ne denesek nafile...(

çıtırcım hiçç de oğlan göbeine benzemiyo ki yusyuvarlak işte maşallah sen indiğini kendin hissetmiyomusun ben artık kambur oturabiliyom:)) kaburgama hiç bişey batmıyo ama görünürde inme alameti yok gerçekten de

maşşallah kızına eminecim.yinde cok cok ii.sanırım 4 ten asağı doğmaz.hatta sanırım deil kesincokacimcoooküff tam ısırmalık haaacokacimcoook

bende öle tahmn ediyorum we nasıl doğuracağımı düşnüyorum normal doğum istiyordum ama bu gidişşle biraz sor olacak galiba :) hele bi doğsunAllahın izniyle o zaman resimini koyarım buraya ısırmalık mı değillm i karar werirsiniz:):) yani ben poposunu kesin ısırcam :):):)-tatlicadiarzu-

bebeğim yerını öyle sevdiki...gelmek ıstemıyor..senağlama

[

Son düzenleme:
oy oy maşallah göbüşlere resmini çekemedim ama benim göbüşüm pek küçük yaw 5 aylık zannediyorlar aslında 37 haftalık olduk oğluşum pek küçük ki benim? :)

burdakiyle kıyaslıyınca biraz aşağıda sankjim çıtırım yaww doğurcan sen bu hafta pazara kalmaz..hihoyyyt

oyyyyyyyyy maşallah çıtırımın göbişine hayırlı doğumlar canımcım
benimki çok büyük değil niye anlamadım ama değil işte hatta göbek deliğm pırtlamadı daha

ayy kızlar göbişleir görünce aklıma 2 ay önceki halim geldiii...Allah hepinize kolay doğum nasip etsinnn

dalga mı gecıyonuz len benle.şakkıdı
kendınız searyen tabı alın tarıhlerı gıdınn.bız burda keyıf beklıyoruz:mymeka:

Merhaba Kızlar,

Bu da bizim geçen haftaki halimiz.
Yandaki fotodan görebilirsiniz
Göbek düştü düşecek :CüvCüv:

ponarancım valla maşallah kocaman olmuş göbüşün görmeyeli
düşmüş ama sanki 1-2 haftası daha var gibi tabi belli olmaz benim göbüş de baya aşağı inmiş annem öle sölüyo gerçi onlar artık heyecnla doğurmamı beklediklerinden sanki hergün güne aa bugün daha bi inmiş diyerek başlıyolar muhabbete:))

Merhaba Kızlar,

Bu da bizim geçen haftaki halimiz.
Yandaki fotodan görebilirsiniz
Göbek düştü düşecek :CüvCüv:

selam canım,

daha dün gibi geliyor bana ateş ölçme işlerini konuşuyorduk sen daha yeni hamile olduğunu söylemiştin bende o günlerde ateş ölçüp çalışma yapıp senden de fikirler alıp duruyordum çok şükür ki o ay bende tutturdum ve artık son ayıma girdim tabi sen artık doğurdun doğuracan ne güzel değil mi? Umarım rahat bir doğumla alırsın yavrunu kucağına tabi arkandanda biz artık gün saymaya başlayacağız bana dr.um 5 kasıma gün verdi ama son günler geçmek bilmiyor allah hepimizin yardımcısı olsun sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…