Ekim anneleri göbüşleri görelimm

ben de kendımı garıp goruyorum edhakcım...normalde kilo alan bir insan olmadıgım için alışmakta zorlanıyorum.hep aynanın karşısında cok mu şişko görünüyorum diyorum.bazıları kızıyorlar bana hamilesin zayıf mı olcaksın dıyorlar.ben de oz sözlerden sonra bıraz ıyı oluyorum.bu arada bu cetvelleri nasıl yapıyoruz bana da öğretir misin canım?öptüm seni de bebişi de....

canım arkadaşların doğru söylüyo hamiş olmadan önceki halimizde kalamayız ya önemli olan doğumdan sonraki halimiz bakalım aldıklarımızı ne kadar zamanda vericez
http://tickers.7910.org/
ben bu linkten yapmıştım beğendiklerini seçip sonra verilen linki kopyalayosun kotrol panelinde solda detay bilgilerinizi düzenleyin bölümü var ona giriyosun
en altta doğum takip çizelgesi yazan yere yapıştırıyosun
istersen sen muhtemel doğum tarihi ve cinsiyeti yaz ben senin için düzenleyip linki sana da verebilirim

Eee Yenı GobısLer Yok mu :)) KızLar ben 53 kılo ıle hamıle kaldım suan 65 kıloyum fazla mı almısım :S

kevsercim acaip cici olmnus göbüşün yaaa:1hug: hem normal göbüşün.dar body var ondan ööle gözüküo:dilcikar: buarada :dilcikar:CEMRE 'me alabilirim tabi incili patikten:dilcikar: o bikerem %100 kıııızzzz yaaaaa:dilcikar:lülülülülülü

Eee Yenı GobısLer Yok mu :)) KızLar ben 53 kılo ıle hamıle kaldım suan 65 kıloyum fazla mı almısım :S

yok yaww ne fazlası bence gayett normalll :roflol::roflol::roflol::roflol:

şaka bi yana kaderlerimiz birmiş bende 53 le kaldım şuan 65 im 28+6 yım listede 4. sıradayım :teytey: yakında liste başına da geçerim bu gidişle. eeee seninde benden aşağı kalır yanın yokmuş haneee:lepi::lepi:

celencim allah kucağına aldığın günleri de göstermeyi nasip etsin büyümüş koca kız olmuş bizim cemremiz maşallah

ne zamandır kimse göbüş eklemiyodu valla kızlar nerde bu göbüşlerrrrrrrrrrrrrrrrr

maşallah celenciğim. maşallah. Allah kucağına almayı nasip etsin

maşallah hiç göbüş falan yokklava: biz ne koyduysak o kalmıs:mymeka: ozaman alın bizden yeni haftanın yeni fotosu:sm_cool: kızıımmmmm canımın taaa içiiiiii cemremle 28. hafta fotomuuuzzz:1hug:

maşallah kız her hafta büyüyo senin cemren kocaman olmuş

bak özendim şimdi ben de erayımın resmini çekip koyuyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…