Ekim anneleri göbüşleri görelimm

yerim ben len onuuuu:1hug: teyzesii gurban olsuunn...bacılar resim koyduğunuzda bide haftalarınızı yazsanızyerimseniben ilerleyen zamanlarda bakarız ne kadarlıkken ne kadardılar :1closedeyes: dur bakiim becerebilrsem bende koyiim:1closedeyes:

ahanda benim minik kelebeğin yuvasıışutarafagitti:1hug: anan kurban olur sana yaaavvrrruuuummm:1hug: buarada bu tam 19 haftalık göbüşümün..(bugunki hali :1closedeyes:)

üfff cok büyük olmus bee:1shok: neyse bu acemiliğe geldi bidahakine küçültürüz yerimseniben

sırnaşık şeyiyi olmuşş iyii sırnaşık şeyhoşgeldin cemrecim forumaŞenizayy çıkacaklar burdanda burda oldukları günleri çok arıycaz çokkk

kız senn oolan asılmaz dimi benm kızaklava: sayfada pek yanlız kaldılar :uhm: aman haaÇok üzgünüm çoook

valla ben karışmam aslan oğlum ne yaparsa arkasındayım:roflol:bu arada beklenen göbüşleri listesi
çakıltaşı-m
nisanur38
nisa77
bızdıkcan
gülgibiyim
kevsererduran
yade06
yağmur ankara
ve daha satamadığım tüm ekim anneleri hadi bakimmklava:

Son düzenleme:
oy çok tatlısınız ben şu küçültme işini beceremiyorum karnım kapı süsü resmi gibi kocaman çıkar onu ekranda öyle görürsem deprosyona girerim küçültmeyi öğrenim yüklüyim destina kızzzzzzzzzz benim niye adım yok aşk olsun bacım ya

41 kere maşallah ekim annelerineeee, aman nazar değmesinnnnn

valla göbüşler süper de ben eklemeyim, kocam ya beni boşarrrrr ya da kıskançlıktan ölürrrr :roflol:

ah canım benim ekledim...Şeniz

bencede yükle..yağmurunda dediği gibi yüz yok nasılsa..hem yüklesen o nerden bilecek:1closedeyes:

laelaelaelaelaeleeeyynn bızdıkcaaann kaç haftalık bu beee:1hug: tatlım benm yaa:asigim: aslında bu resim sayfasını acmamız biz pinpirikler için ii olmadı..ben şimdi takarım neden bnm göbüş küçük sizin büyük veya neden bnm büyük sizin küçük.neden benm aşağıda sizin yukarıda falan:roflol:

kızlarrrrrrrrrr
benim bebişim
nasıllllllllllllllll

nasıl yaniiiii ..... yanlış mı hatırlıyorum yoksa sen ufak tefek bir bayan olduğundan mı bızdık denmişti sana .... ismini değişelim senin , ne bızdığı bak bak bitmiyo maşallahhhh allahım nazarlardan korusun, şaka bi yana güzel çıkmışsınız şekerim

Çelencim 18+5 iz bugün ya bitanem içtiğin suya göre bile boyutu değişiyor ya canım seninde bence benle aynı ya benimki çok mu yukarda valla en son doktor ayakları aşağıda ağrı yapar demişti ama ilk tekmeleri attığına göre çıkarmıştır ayaklarını sanırım gerçi uzun süredir tıkırtısı yok ama hem zamanla değişir ya takılcak bişey değil

Çakıltaşım tşk ederim ama lütfen bırak kocanı bak bizimkilerin haberi var mı sonra istersen güzel bir dille anlatırsın sadece göbeğimizi gönderdik diye yüzün mü görünüyor bir temel fıkrası var anlatçam ama işim çıktı dönüşte söz ok hadi görüşürüz:a015:

aşk olsun listede adım yokkk..
ben ekım annesi değil müyüüümm

Bu da benım koca göbüküm.
dıkkat edın suratınıza çarpmasın:)

20+6 günlük kızım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…