Ekim anneleri göbüşleri görelimm

bu da bizim en son halimiz
hadi bakalım destina işte sana popo meme mesafesi fikrini söyle şutarafagitti

CANIMCIM BU SEFERDE UZAKTAN ÇEKMİŞSİN..AMA HİÇ ÜMİTLENME KIZ OLSA 10 METYRE ÖTEDEN BELLİ OLUDU GÖBEEN ALIŞ ARTIK OĞLUNA..sırnaşık şeyayrıca nerene aldın kısım sen 11 kilo yasüprizzzzz

teşekkür ederim destina bende alışmaya çalışıyorum işte,doğana kadar alışırım herhalde,:1no2: kiloya gelince genelde popo ve göğüs bölgesinde çünkü ben 48 kilo ile hamile kaldım yani hiç biri yoktu desem yeri var sırnaşık şey şu anda 59 kiloyumkafamçokkarıştı

cok tatlı olmuşnunuz kızınla canım..
vucutta hala yerınde maşallahh
hiç ölee ben cırkınımm dıye ağlamaaaa

celen pek bi tatlı çıkmışınız kızınla maşallah büyüyo ha baya i belli olmuş artık
hayalkız seninki de kocaman ama sen mesafeyi ayarlayamamışışsın çekerken yani popoyu göremiyoz

celen maşallah cemremize teyzoşcum döv kısım ayaklarınla şu ananı aşağılara doğru vur şişleri insinŞeniz

hayalkız eskisinden büyük olmuş hadi büyütmüşsün ama ilgi alanımız sırf göbek değilki canım aa nası doktorlar bebekte baş popo mesafesine bakıyosa bizde meme popo mesafesine bakıyozz:roflol:

ya kızlarv karnınız ne güzel hamile olduğunuz anlaşılıyo ben sanki hafif şişmanlamış biri gibi duruyorum yani hamile gibi değilde kilo almış gibi duruyorum daha yeni yeni çıkmaya başladı ama hamile karnına benzemiyo garip bi şekli var töbe töbeee moralim bozuluyo ya

Edhak Merhaba :)) Ya ben Sımdı YorumLara bakarken senın gobısı gordum masallah cok tatLı Ama hıc hamıLe bı kadına benzemıyorsun Destınaya Aynen KatıLıyorum Popon Gobısınden daha buyuk ve Sonra baskalarının yazımı ıle OgLun oLacagını ogrendım Ama hıc Erkek karnına benzemıo Sasırdım... benım Gobısımde erkege benzıo dıolar ama kızım olacak Neyse kı Safak 96

canım kaç kıloyla hamile kaldın? boyun kaç

170 boyum 63 kilo ile hamile kaldım şuan 65im ama göbeğim hamile göbeği gibi değil yani millet kilomu aldın diyor

Terken bebegının cınsıyetı nedır? bıde ılk hamılelıgın ıse gobegın ondan cıkmamıs olabılır cunku ılk hamılelıgımde benım 6 . aydan sonra cıkmaya basladı... bıde bebegın kız ıse karnın yayılmıstır ondandır zaten cok az kılo almıssın yanı ıkı kılo ne kı ? beslenmıyormusun ?

maşallahh demeyi unutmayınnnn :nazar

göbişim minicikti ozamann 20 haftalıkk

burada 21 haftalık meleğim..

[

Son düzenleme:
maşallah süper görünüyorsun çıtır benim karnım bukadar büyük değil sanırım iç karnım geniş benimcoksekeriremsu

çıtır ım ne güzel her haftanı kaydetmişin
gerçekten her hafta biraz daha büyümüş kızın
benim göbüş daha bu kadar belli olmuyo destinanın yorumuyla popoya doğru büyütüyom ben oğluşumu
ama çok tatlısınız anne kız tü tü tü maşallah!!!!

...................................................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…