Ekim anneleri göbüşleri görelimm

nazar değmesin göbüşüne deeee , bebişine deeeeeeeeee, çok süper çıkmışsınızzzz maşallahhhhhhh

vee son halimiz 27 haftalığız kuzucuğumla

bu da önden görünüşümüzz..

evett kızlarr böyle işteee. koymadım koymadım hepücüğünü
20. haftadan ıtıbaren koydumm..

canım teşekkürler aslında bakıyorum kilom normal 7-8 kilo arasında değişiyor ama nereye gidiyo bende pek anlamış değilim sizin göbüşlerin fotolarına bakıyorum benim göbüş gerçekten küçük görünüyo gözüme daha göbek deliğim bilem dışarı doğru çıkmadı
valla bende önceleri hep kız diye düşünüyodum ama 3 tür dr a gidişimizde dr kesin erkek dedi oğluşumuzun pipisini bile fotolayıp verdi
o yüzden canım hiç belli olmuyo öyle göbek sivriyse erkek yayvansa kız diye...
bakalım kesin sonucu zaten doğunca görcez şurda şafağa ne kaldıcoksekeriremsu

ben demedimmi bunu göbeen den tanırım deyii..çıtır pıtır çok hoş kı göbeen bitek kendi şişmiş tütüübu arada çocuğun adına karar vermedinizmi dahaCADIARZU

artık tanımaman ımkansızzzlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
fark ettınız mı son resımde göbeğim nasıl fırtlamış dışarıı:roflol::roflol:
dışa doğru çıktı cok komık gozukuyorr ya.:roflol:

Edhak VaLLa Canım hakLısın kesın Sonucu Dogunca Goruruz Artık ama ya ıste benım sasırdıgım nokta kesınlıkle benım gobegım ıcın kız Gobegı dıyen cıkmadı bugune kadar ama doktor IsrarLa Kız dıo demek kı Kısıden kısıye degısıo hayıLısı oLsun bebısLerımız SagLıkLı Dogar Insallah gerısı bos Allah hepımızı bır Sancıda Kurtarır ınsallahhh :icecream:

ayy senınkıde kızmıs Sımdı RahatLadım benım gobegım senın kı ıle aynı herkes bana umut verıo Erkektır dıe

valla canım benımkı kız evet.ama her goren erkek dıyor kız deyınce şaşırıyorlar.aaaaa erkek gıbı aynı dıyorlar :) ama dr a 3. keredır hala kız mı dıyorum hala kız dıyor..

maşallah kızıma benm yaaaa.allahım nazarlardan kem gözlerden sakınsın cıtırım beeee:)))

valla canım benımkı kız evet.ama her goren erkek dıyor kız deyınce şaşırıyorlar.aaaaa erkek gıbı aynı dıyorlar :) ama dr a 3. keredır hala kız mı dıyorum hala kız dıyor..

Kız valla aynen benım gobegım senın gobegınle aynı her goren erkek dıo bende uctur baktırıom doktor dıo kahretsın bu defada degıstıremedık cınsıyertı ole ce guluoz bıde doktora demıstım erkek olursa son cocugum olur dıe cunku bı kızım daha var Kocama her defasında oh oh ucuncude gelecek dıo hayırLısı bakalım kım haklı cıkıcak koca karılar mı yoksa teknolojı adamı doktor mu :teytey:

kızlar işte göbüşümün son hali nasıl bu sefer göbek büyütmüşüm dii mi??Şeniz

maşalahhhh
manken gibinsinnn halaa:icecream::icecream::icecream:
kızımız da büyüyor.
yoksa oğlumuz mu demelıydimmm???:roflol:

kızlar hepinizin göbüşüne maşallah çıtır pıtır seninki de kocemen olmuşşş haaa

Edhakcım, yinede süpersin valla.
Benim hal ve gidişat bu haftasonu itibarıyla yandaki gibidir.
Bu haftasonu herkes artık sen baya hamilesin diyorlar, nasıl bişiyse....:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…