Ekim 2024 transfer olacaklar

Merhaba bende 1 ekimde 3.gün embriyosu 2 tane transfer oldum .transfer gününü saymazsak 4.gün normal kaset testte silik çıktı bugün yani yine transferin ilk gününü saymazsak 6.gün kan verdim beta 0.85 çıktı 😞hemşireyi aradım önce tutunmuş sonra gerilemiş olabilir 13 Ekim test günü o gün verin dedi ama modum sıfırın altı …fikirleri olan yada benim gibi yapan var mı öncesinde ?

Evet daha önceki tecrübelerimden dolayı farkındayım 5 gün 2 emriyom var biri 2 AB diğeri biraz daha kaliteli dedi yine de korkuyorum tabii ki hayırlısı olsun
Hiç kafana takma canım akışına bırak olacağı varsa rabbim tutunduracak bebişimizi oraya dilerim bebişin seninle olur🥰🤲🏻🧿🙏🏻🐣

Amin inşaallah benim doğal yoldan olan kimyasalım var 1 tane 1 yıl geçti üstünden çok zor kayıp ama güçlü olmamız lazım canım🙏🏻🥹😍
Allah'ım hayırlı sağlıklı evlatlar versin bize yani seni bu rahatlatmaz ama ben 3 tane tüp bebekle düşük yaptım Bir tane doğal yoldan 28 haftalık oğlum doğdu 1 ay yaşadık üvez'de vefat etti acını affetsin diye söylemiyorum ama emin ol kötünün daha kötüleri var canım

Allah'ım hayırlı sağlıklı evlatlar versin bize yani seni bu rahatlatmaz ama ben 3 tane tüp bebekle düşük yaptım Bir tane doğal yoldan 28 haftalık oğlum doğdu 1 ay yaşadık üvez'de vefat etti acını affetsin diye söylemiyorum ama emin ol kötünün daha kötüleri var canım
Elbette öyle Güçlü olmaktan başka çaremiz yok canım rabbim daha gğzellerini nasip etsin inşallah hepimize

Merhaba kızlar hepinize hayırlı olsun inşallah en kolayından nasip olur bebişler. Bende 14 ekim de transfer olacağım estrofem kullanıyorum yarın progestan dex e başlayacağım sabah akşam

Merhaba, bugün ilaçların 6. Günündeyiz.

Sabah ikinci ultrason görüşmesine gittim. Sağ ya da sol (hatırlamıyorum) bir tarafın ilaçlara fazla tepki vermediğini sadece 1 folikülün istenen şekilde büyüdüğünü söyledi, diğer 3 pek büyümemiş. Diger tarafta da 4-5 tane varmış, beklendiği kadar büyüyormuş.

Bu bizim 4. Tüp bebek denememiz. Önceki denemelerimizde daha fazla folikül oluyordu. Folikül sayısının daha az olmasına üzülürken bazılarının tepki vermediğini duyunca ayrıca tekrar üzüldük tabi.

Önceki 3 seferde foliküller aynı hızda büyümediği için (boyut farkı oluyordu ama tepki vermeme durumu hiç olmamıştı) bu denememizde uzun protokol izlemeye karar verilmişti, yani bir önceki adetin 18 . Gününde Lucrin 3.75 yaptırmıştık doktorun yönlendirmesi ile.

Bugün doktor önceki seferlerde de tepki vermeme durumu olup olmadığını sordu. Olmadığını söylediğimde lucrin den dolayı olabileceğini söyledi. Aranızda uzun protokol uygulayan (önceki adetinde lucrin alan yanda doğum kontrol hapı ile baskılama yapılan) ve ilaç döneminde yumurtalıkların tepki vermemesi ya da beklenenden yavaş vermesi gibi durumlarla karşılaşan oldu mu?

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim ve gruptaki herkese sürecinde kolaylıklar diliyorum. Umarım her dileyen bu süreci iyi haberlerle tamamlar.

Benimde 4aa kalitede hiç canını sıkma nice 5aa lar var tutmuyor mesela inş hakkında hayırlısı olsun🙏🏻🐣💙
Kalitelerini nasıl biliyorsunuz? Dün embriyolarin 3. Günüydü kalitesini sordum. Bilemeyiz gibi bı cvp verdiler anlamadım çok da ustelemedim ama merak da ediyorum

X