Ekim 2024 transfer olacaklar

Kalitelerini nasıl biliyorsunuz? Dün embriyolarin 3. Günüydü kalitesini sordum. Bilemeyiz gibi bı cvp verdiler anlamadım çok da ustelemedim ama merak da ediyorum
3. günde o şekilde 4aa 5aa diye skorlama yapılamaz, onlar 5. gün embriyolarına yapılıyor. 3 gün embriyosunun kalitesi hücre sayısı, hücrelerin eşit büyüklükte olup olmaması, hücre artık maddelerinin çok olup olmaması gibi şeylere göre yorumlanıyor.

3. günde o şekilde 4aa 5aa diye skorlama yapılamaz, onlar 5. gün embriyolarına yapılıyor. 3 gün embriyosunun kalitesi hücre sayısı, hücrelerin eşit büyüklükte olup olmaması, hücre artık maddelerinin çok olup olmaması gibi şeylere göre yorumlanıyor.
Hmm anladım canım sağol. 🐥

kızlar merhaba hepimizin tranfer ve test tarihinin olduğu tablo oluşturmak istiyorum nasıl oluşturulduğunu bilen var mı?

Sebepsiz infertilite ilk deneme opu tarihi 13 eylül. 15 ekimde dondurulmuş çift embriyo transfer yapılacak. Progesteron yüksek çıktığı için taze transfer yapılmadı. Regl 2. gün estrofeme başladım 12 gün kullandıktan sonra kontrole gittim transfer günü verildi. 5 gün boyunca estrofem, progestan 200mg vajinal, coraspirin, prolutex 25 mg igne, frednol, folibol kullanacağım. **progestan fitili sabah akşam 2er adet kullanıyorum 1 saat uzandıktan sonra kalkıyorum, ilacın akması normal mi?

Son düzenleme:
kızlar ben progestana başlayamadım doktorum rahmimin istediği gibi kalınlaşmadığını söyledi öneriniz var mı ?

X