Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Bende negatıf olur dıye düşünüyorum o kadar alıstımkı her ay testte koca bir negatif görmeye bundada aslında çokta olumlu dusunemıyorum yıne olmaz dıye ama ılk aşılamam o yüzden ıster ıstemez bıraz merak ıcındeyım canım
Benim de ilk aşılamam. Kaç yaşındasın bi sorun var mı yoksa sebepsiz mi ?

Benim de ilk aşılamam. Kaç yaşındasın bi sorun var mı yoksa sebepsiz mi ?
Ben 43 yaşındayım. Bır oğlum var 18 yaşında ıkıncı evlılıgımı 3 yıl önce yaptım tüm kontroller yapıldı hiç bır problem yok bendede esımdede ama olmadı sanırım yaşımla alakalı Sımdı bunu denıyoruz bakalım nasipse esımın ılk çocuğu olacak bu yüzden olmasını çok ıstıyorum ama dedıgım gıbı hersey nasıp Insallah olur

Ben 43 yaşındayım. Bır oğlum var 18 yaşında ıkıncı evlılıgımı 3 yıl önce yaptım tüm kontroller yapıldı hiç bır problem yok bendede esımdede ama olmadı sanırım yaşımla alakalı Sımdı bunu denıyoruz bakalım nasipse esımın ılk çocuğu olacak bu yüzden olmasını çok ıstıyorum ama dedıgım gıbı hersey nasıp Insallah olur
Sen kaç yaşındasın canım

Senındemı ılk aşılaman canım
Evet can
inşallah tutar 🙏🏻 ben de 33 yaşındayım 3 yıllık evliyiz bize de sebepsiz infertilite dediler

Evet can

inşallah tutar 🙏🏻 ben de 33 yaşındayım 3 yıllık evliyiz bize de sebepsiz infertilite dediler
Senin yaşın daha genç canım olur Insallah sağlık olsun hayırlısıyla rabbım nasıp etsın en onemlısı bu ben sorunları olanlarında aşılama yontemıyle hamıle kalanları okudum sende sonrunda yok umarım sevınclı haberını burda alırız 🙏

Merhaba canım bugün belırtılerınız varmı benim hafuf bel ağrım var normalmı?bırdr karnımda sıskınlık hıssedıyorum bılemıyorum sızlerın nasıl ılerlıyor
Ben iyiyim canım şükür hafif şişlik hissi var cok hafif lekelenme tarzında kanama var sildikce gelen baska yok
Size ek takviye verdiler mi progestan fitil fln bana gerek yok dedi ama kendim alsam mi düşünüyorum 🤔

Ben iyiyim canım şükür hafif şişlik hissi var cok hafif lekelenme tarzında kanama var sildikce gelen baska yok
Size ek takviye verdiler mi progestan fitil fln bana gerek yok dedi ama kendim alsam mi düşünüyorum 🤔
Ocean mummy ve duphaston verdi bana

Senin yaşın daha genç canım olur Insallah sağlık olsun hayırlısıyla rabbım nasıp etsın en onemlısı bu ben sorunları olanlarında aşılama yontemıyle hamıle kalanları okudum sende sonrunda yok umarım sevınclı haberını burda alırız 🙏
İnşallah çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Banada verılmedı hafıf kanamanın olması normal dıye okumuştum ama bı dr danışın ıstesersenız benımde dün hafıf vardı ama bugün yok bugün sadece akıntı var normal dıye dusunuyorum

• Beğen
Reactions: KY7
Merhaba bende aşılama ile hamile kaldım aynı şekilde bendede bir problem yoktu eşimin sadece ileri hızında düşüklük vardı ne kadar ilaç içtiysede fayda etmedi en son tüp bebekten önce bir defa şansımızı deneyip aşılama yaptırmaya karar verdik süreç çok kolaydı ben 8 gün iğne vurdum karnımdan iğne ne girerken ne çıkarken hiç acıtmadı ilaçta yakmıyor yumurta takibini yapıyor doktor yeterli olgunluğa ulaşınca çatlatma iğnesi vuruyor arkasında 1-2 gün sonra aşılama işlemi yapılıyor ve oda çok basit ağrısız bir işlem dilerim isteyen hak eden herkese nasip olur hamile kaldığımdan beri olmayan herkese dua ediyorum yıpratıcı süreçler psikolojik olarak 14 gün içinde öğrendim hamileliğimi erkenden test yapma hormonlardan iğnelerden dolayı yalancı pozitif çıkıyor iğnenin etkisi 13-14 gün içinde bitiyor ben 1-2 gün çok fazla hareket etmedim ayaklarının altına yastık koyup yattım acakado tükettim ve Meryem süresi açtım evde inşallah siz de en yakın zamanda güzel haberleri alırsınız kalpten dua ediyorum ❤️🤲🏻
Merhaba gebeliğiniz hayırlı olsun kaç ml sperm ile gerçekleşti aşılamanız onu biliyor musunuz avokadoyu sade mi tükettiniz yoksa zeytinyağlı cevizli mi ? Önerileriniz nelerdir?

Merhaba gebeliğiniz hayırlı olsun kaç ml sperm ile gerçekleşti aşılamanız onu biliyor musunuz avokadoyu sade mi tükettiniz yoksa zeytinyağlı cevizli mi ? Önerileriniz nelerdir?
Teşekkür ederim darısı isteyen herkese olsun inşallah 🙏🏻 Ml i aklımda değil şuan ama ileri hızı yine düşük çıkmıştı sade tükettim avakadoyu

Teşekkür ederim darısı isteyen herkese olsun inşallah 🙏🏻 Ml i aklımda değil şuan ama ileri hızı yine düşük çıkmıştı sade tükettim avakadoyu
Teşekkür ederim inşallah 🙏🏻 günlük hayatınıza devam mı ettiniz sadece iki gün mü uzandınız

Evet ama tabiki öyle abartılacak kadar kendimi yormadım ama doktorlar normal hayatınıza devam edin diyorlar ben tedbiren yapmadım

Günaydın kızlar doktordan geldim çok şükür yumurtaların direnci kırılmış 16 mm tek yumurta oluşmuş gonalf in dozunu tekrar yükselti 150 ye yarın yine gidecem
Ama araya haftasonu giriyor çatlatma iğnesi yapıp bı gün ara veriliyor ilaçlara diye biliyorum yarın çatlatma iğnesini yapsam bile ertesi gün aşılama yapılır iğne etkisini gösterir mi o zamana kadar erken olmaz mı KY7 KY7 BinevsJade BinevsJade H heyybaby siz çatlatma iğnesinden ne kadar sonra aşılama oldunuz ☺️

Son düzenleme:
2 gün sonraydı galiba tam hatırlamıyorum ama doktor yumurtanın kontrolünü yapar birde sperm içerde bir kaç gün canlı kalıyor

2 gün sonraydı galiba tam hatırlamıyorum ama doktor yumurtanın kontrolünü yapar birde sperm içerde bir kaç gün canlı kalıyor
Her kontrolü her aşaması ayrı stres gerçekten 3.olunca biraz pimpirikli oldum inşallah herşey yolunda gider 🙂

Günaydın kızlar doktordan geldim çok şükür yumurtaların direnci kırılmış 16 mm tek yumurta oluşmuş gonalf in dozunu tekrar yükselti 150 ye yarın yine gidecem
Ama araya haftasonu giriyor çatlatma iğnesi yapıp bı gün ara veriliyor ilaçlara diye biliyorum yarın çatlatma iğnesini yapsam bile ertesi gün aşılama yapılır iğne etkisini gösterir mi o zamana kadar erken olmaz mı KY7 KY7 BinevsJade BinevsJade H heyybaby siz çatlatma iğnesinden ne kadar sonra aşılama oldunuz ☺️
Oncelikle gozun aydin olsun, yumurtalarin direnci kirilmasi iyi haber, ben cuma kontrolle gittim iki yumurtam 14 ve 15 mm olmuslardi ama kan degerim iyi cikmisti e2 1250 gibi bir seydi bu iyi sanirim (cuma aksami da ayni degeri 225 vuruldum) bende cok iyi anlamiyorum ama asisatan iyi demisti, cumartesi aksam 10 da çatlatma ignesi oldum araya pazar girdi pazartesi sabah 11de asilamami oldum yani catlamamis olsa bile spermler iyiyse birkaç gunden fazla yasiyorlar zaten.

Oncelikle gozun aydin olsun, yumurtalarin direnci kirilmasi iyi haber, ben cuma kontrolle gittim iki yumurtam 14 ve 15 mm olmuslardi ama kan degerim iyi cikmisti e2 1250 gibi bir seydi bu iyi sanirim (cuma aksami da ayni degeri 225 vuruldum) bende cok iyi anlamiyorum ama asisatan iyi demisti, cumartesi aksam 10 da çatlatma ignesi oldum araya pazar girdi pazartesi sabah 11de asilamami oldum yani catlamamis olsa bile spermler iyiyse birkaç gunden fazla yasiyorlar zaten.
Çok teşekkür ederim kan bakilmadi bugün 150 vur yarın tekrar gel dedi doktorum çatlama olmadan aşılama yapılırsa ve tutmazsa hep kafamda acaba çatlama olmadan yapıldığı için mi tutmadı diye kurup duracam🤦
Ama olumsuz düşünmeyecem diye şartladim kendimi geçen kontrolde olumsuz konuşan doktorum bu defa çok umutlu ve pozitifti inşallah herşey yolunda gider birlikte test günü kese görme günü bekleriz 🥰🤲🏻

X