Ekim 2024 Aşılama Olacaklar

Kızlar bugün kontrolüm vardı hiç gelişim olmamış yumurtalar direnç göstermiş. Gonal f 75 mg olarak kullanıyordum 112.5 e çıkardı doktor sizinde böyle oldu mu neden direnç gösteriyor incir kürü bal tarçın çörekotu kürü yaptım o

İnşallah İnşallah doktor ilişki için birsey dedimi bugün hafif leke var ama iliski ihtimali artırır mi acaba 🤔
Bana yapabılırsınız dedı ama Benım zor taktılar baya acıttılar kasıklarımdada ağrı var o yüzden yarınmı yapsak dıye düşünüyordum ama arkadaşın yengesıde yapmış acaba yapsakmıkı

• Beğen
Reactions: KY7
Kızlar ben bugün aşılamamı oldum inşallah olumlu sonuç alırım ve alırız 🌸🙏🏻
Ne güzel 4 kişi olduk sanırım bugün aşılama olan insallah güzel sonuçlar alırız o zaman ben bugün gece 3 biraz gec ama yatarken iliski deniycem fazladan birsey olmaz herhalde🤭

Ne güzel 4 kişi olduk sanırım bugün aşılama olan insallah güzel sonuçlar alırız o zaman ben bugün gece 3 biraz gec ama yatarken iliski deniycem fazladan birsey olmaz herhalde🤭
Bencede yapmamız lazım dahada garantı olur sanırım😊

Bana da bugün hariç önümüzdeki üç gün deneyin dedi ama o zaman çatlama bitmiş olcak neden öyle dedi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

• Beğen
Reactions: KY7
Aşılama işleminde beni çok yatırmadılar 4 - 5 dakika anca, kalkınca sanki sperm hafif aktı gibi sizde durum nasıldı?
Bende o kadar yattım ama akmadı ben bısey hıssetmedım canım ama onun bı onemı yokmuş sanırım akmada yapıyormuş ama sorun yok dıye duymuştum

Belki aşılamadan önce yıkıyorlar siliyorlar ya vajina girişini belki o akmışta olabilir ca

İnşallah pozitiflerle doldururuz burayı 🌸
Merhaba canım bugün belırtılerınız varmı benim hafuf bel ağrım var normalmı?bırdr karnımda sıskınlık hıssedıyorum bılemıyorum sızlerın nasıl ılerlıyor

Merhaba canım bugün belırtılerınız varmı benim hafuf bel ağrım var normalmı?bırdr karnımda sıskınlık hıssedıyorum bılemıyorum sızlerın nasıl ılerlıyor
Merhaba canım Herhangi belirtim yok canım dün bel sırt ağrım oldu ama bugün şimdilik bişeyim yok

Sevındım canım Ben bıraz fazla kafama takıyorum sanırım unutacak şeyler yaparsam ıyı olur 😃
Gerçekten hiç düşünme ben hiç düşünmüyorum hatta kendimi negatife hazırladım diyebilirim zaten yüzde 10 ile 15 bi şans veriyorlar aşılamaya herkes için. Hayırlısı de bekle 🙏🏻 vücudunu dinleme. İlk aşılamamı sizinde?

Gerçekten hiç düşünme ben hiç düşünmüyorum hatta kendimi negatife hazırladım diyebilirim zaten yüzde 10 ile 15 bi şans veriyorlar aşılamaya herkes için. Hayırlısı de bekle 🙏🏻 vücudunu dinleme. İlk aşılamamı sizinde?
Bende negatıf olur dıye düşünüyorum o kadar alıstımkı her ay testte koca bir negatif görmeye bundada aslında çokta olumlu dusunemıyorum yıne olmaz dıye ama ılk aşılamam o yüzden ıster ıstemez bıraz merak ıcındeyım canım

Bende negatıf olur dıye düşünüyorum o kadar alıstımkı her ay testte koca bir negatif görmeye bundada aslında çokta olumlu dusunemıyorum yıne olmaz dıye ama ılk aşılamam o yüzden ıster ıstemez bıraz merak ıcındeyım canım
Senındemı ılk aşılaman canım

X