EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Merhabaa.Benimde ekimde dondurulmuş 3.gün embriyo transferim olacak fakat pek umudum yok , ama ya nasip deyip deneyeceğiz .Muhtemelen ekimin ortası gibi olur
Hoş geldin canım
Neden ümidin olmasın 2. gün embriyosu bile tutunabiliyor gününe bakma kalitesine bile bakmayacaksın nasibinde varsa olacak hep pozitif düşün Benim de Ekim'in ortası gibi olur sanırsam

Hoş geldin canım
Neden ümidin olmasın 2. gün embriyosu bile tutunabiliyor gününe bakma kalitesine bile bakmayacaksın nasibinde varsa olacak hep pozitif düşün Benim de Ekim'in ortası gibi olur sanırsam
Kuzum eşimde sorun olduğu için 3.gün embriyosu sanki tutmazmış gibi hissediyorum Birde daha önceki 6.gün embriyosuydu tutmadı , bu tutar mı bilmiyorum .zaten son embriyom , olmazsa tekrar baştan başlayacağım .Rabbim ol deyince olacak tabi gününe felan bakmıyor ama içimde tutacağına dair bir his yok nedense .İnşallah hepimiz pozitif sonuçlar alırız bu sefer

Canım benim de eşim de problem ilk denemem hiç tutmadı 2. deneme tuttu Ama boş gebelik oldu büyük ihtimalle ya spermlerden Kaynaklı ya da embriyolarda genetik hasar var Şimdilik bilmiyoruz benim embriyolarimin hepsi 5. gün embriyosuydu benm de son iki Embriyom kaldı bakalım bunlar tutacak mı İnşallah olur yoksa ben de sıfırdan başlamak zorunda kalacağım.
Ama Pozitif ol Ben her zaman olacak olacak dedim pozitif oldum kötü düşünmedim ikinci denememde

İnşallah olur canım bu sefer .Pozitif düşünmeye çalışacağım evet Yoksa boş yere yapılacakmış gibi hissedeceğim transferi .

Kac hucreli

Haklısın canım inan istemiyorum her içip bitirdikten sonra pişman oluyorum ama ister istemez stres vs içiyorum bi an önce ceki düzen vermem lazım

Yeni transfer hayırlı olsun şimdiden.❤ Güzel haberlerini almayı dört gözle bekliyorum kuzum.
Rabbim isteyen bekleyen herkesin kucağını doldursun inşallah

Histeroskopi olma sebebiniz nedir? Rahım filminde bişey mi goruldu? Bazılarıda rahım filmi temızde olsa histeroskopi yaptrın dıyorda o yuzden merak ettım

Kızlar benımde ya eylül sonu adetımle ya da ekim 20 si gbi adetımle donmuş transferım olcak.. embrıyolarım 3. Gun emb 1. Kalite dendi tabı 3. Gun oldgu için kalbım biraz buruk.. fakat bazı yerlerde okuyorum en dayanıklıyı secmek için 5. Gune göturuyomuş doktorlar 3. Gun embrıyosu da genetık olarak iyi ise tutuyo yanı.. inşallah tutar hepımızın ki

Hosgeldin canim
3. Gun 5. Gun onemli degil iyi kalite olsun yeter
Nasibinde varsa olucak. Bak 2 tane 5. Gun transfer oldum ben ilki hic tutmadi iknci bos gebelik oldu ona cok takilma

Merhabalar bende sanırım Ekim sonu yada Kasım gibi. Olur transferim. Pgt sonucu beklıyoruz.. 8.denenem toplamda 29 yasındayım. Eşimde sperm sayısında ve hareket de sıkıntı var bende ileri derece pco hastasıyım. İlk denemeden 8 yasında bir kızım var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…