EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Merhabalar bende sanırım Ekim sonu yada Kasım gibi. Olur transferim. Pgt sonucu beklıyoruz.. 8.denenem toplamda 29 yasındayım. Eşimde sperm sayısında ve hareket de sıkıntı var bende ileri derece pco hastasıyım. İlk denemeden 8 yasında bir kızım var..
Hoş geldiniz aramıza🥰
Maşallah Allah yavrunuzu size bağışlasın❤

Hosgeldin canim😊
3. Gun 5. Gun onemli degil iyi kalite olsun yeter 🥰
Nasibinde varsa olucak. Bak 2 tane 5. Gun transfer oldum ben ilki hic tutmadi iknci bos gebelik oldu ona cok takilma😊
Ayy evet canım bakıyorum zaten sok oluyorum bazen 3. Gunde 2. Kalite olan emb olan insanlar 5. Gune gelınce 1. Kalite olmuş ve ıkız gebelık olmuş, bi bakıyosun 5. Gunde cok gzl emb tutmamış ya da 3. Gun tutmuş 🙄 olacak olan olur inşallah kaderımızde anne olmak vardır🙏

Ayy evet canım bakıyorum zaten sok oluyorum bazen 3. Gunde 2. Kalite olan emb olan insanlar 5. Gune gelınce 1. Kalite olmuş ve ıkız gebelık olmuş, bi bakıyosun 5. Gunde cok gzl emb tutmamış ya da 3. Gun tutmuş 🙄 olacak olan olur inşallah kaderımızde anne olmak vardır🙏
Insallah canim insallah 🥰

Kızlar benımde ya eylül sonu adetımle ya da ekim 20 si gbi adetımle donmuş transferım olcak.. embrıyolarım 3. Gun emb 1. Kalite dendi🌸 tabı 3. Gun oldgu için kalbım biraz buruk.. fakat bazı yerlerde okuyorum en dayanıklıyı secmek için 5. Gune göturuyomuş doktorlar 3. Gun embrıyosu da genetık olarak iyi ise tutuyo yanı.. inşallah tutar hepımızın ki🙏
Merhaba canım hiç belli olmuyor gerçekten biraz da nasib. Arkadaşım 2 tane 3.gün embriyosu transfer oldu 2 si de tuttu. 2 tane oğlu var şimdi.

Merhaba, tedavim yeni başladı, muhtemelen 12 gün sonra yumurtalarım toplanacak, inşallah embriyolar gelişirse dondurulacak. Dondurulduktan sonra rahmim y şeklinde olduğu için bir operasyon yapılacak, histeroskopi oluyor o değil mi? Yumurta toplamadan ne kadar zaman sonra yapılıyor bilmiyorum. O operasyondan sonra da ne zaman transfer olabiliyor? Ben de ekim ayında transfer olacaklardan olabilir miyim: ) Ne zaman iyiyse o zaman olsun ama salgın artıyor, hastaneler pandemi hastanesi olursa diye bir endişem var..

Merhaba, tedavim yeni başladı, muhtemelen 12 gün sonra yumurtalarım toplanacak, inşallah embriyolar gelişirse dondurulacak. Dondurulduktan sonra rahmim y şeklinde olduğu için bir operasyon yapılacak, histeroskopi oluyor o değil mi? Yumurta toplamadan ne kadar zaman sonra yapılıyor bilmiyorum. O operasyondan sonra da ne zaman transfer olabiliyor? Ben de ekim ayında transfer olacaklardan olabilir miyim: ) Ne zaman iyiyse o zaman olsun ama salgın artıyor, hastaneler pandemi hastanesi olursa diye bir endişem var..
Canim hosgeldin aramizaa🥰
Daha cok başindasin cok heycanlı 🤭
Yumurta toplamadan sonra adet olucaksin histereskopi adet bittikten sonra yapiliyo eger doktorun bi sakınca görmezse adet bittikten sonra histereskopiyi yapar canim 😊
Histereskopiden sonrada diger adetinde transfer hazirligina baslar benim oyle olmustu tahminen senin transfer aralik başı gibi olur canm

Merhaba hosgeldinn😊
Ilk denememi ?
Hoşbulduk evet ilk denemem aslında doktor hep çok iyi gidiyor dedi ama ben de korkuyorum biraz biri iyi ikisi orta kalite donduruldu sadece tsh yüksekti o yüzden taze transfer yapmadi.yazin 5. Güne çok giden olamıyor riske atmak istemiyoruz doğal ortaminda gelişmesini tercih ediyoruz diye 3. Günde dondurdular ucunu de.kismet bakalım adete 4-5 gün var sonra hazırlanacağız yavaş yavas herhalde.burada hepimiz müjdeler veririz umarım 🙏

Hoşbulduk evet ilk denemem aslında doktor hep çok iyi gidiyor dedi ama ben de korkuyorum biraz biri iyi ikisi orta kalite donduruldu sadece tsh yüksekti o yüzden taze transfer yapmadi.yazin 5. Güne çok giden olamıyor riske atmak istemiyoruz doğal ortaminda gelişmesini tercih ediyoruz diye 3. Günde dondurdular ucunu de.kismet bakalım adete 4-5 gün var sonra hazırlanacağız yavaş yavas herhalde.burada hepimiz müjdeler veririz umarım 🙏
Insallah canim insallah❤
Günune hic takilma sen 2. Gun embriyosu tutan bile var nasibinde varsa olur

X